arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۷۷۹۵
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۴ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

بقایی: رفته بودم بازار، حتی یک نفر هم ندیدم که علیه احمدی نژاد حرف بزنند، همه می گفتند سلام برسان!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حمید رضا بقایی را نسخه دوم مشایی می دانند. او در دوران حضور مشایی در میراث فرهنگی، معاون وی بود ودر سال 88 بر صندلی رئیس سابق خود نشست و معاون  رئیس جمهوری شد. از سال 90 نیز معاون اجرایی و سرپرست سابق خود نشست و معاون رئیس جمهوری شد.

به گزارش انتخاب به نقل از مشرق ؛ بقایی امروز در گفت و گویی تفصیلی با روزنامه دولتی ایران به سوالی در خصوص وجود حلقه انحرافی در دولت احمدی نژاد پاسخ داد و در خصوص کاهش محبوبیت احمدی نژاد، اظهار کرد: برخی معتقدند که دولت محبوبیت سابق را به دلیل برخی عملکرد ها در بین مردم ندارد، به نظرم طرح این حرف ها صحبت ها توسط برخی اشخاص، چشم بر روی حقیقت بستن است.

در ادامه برخی از اظهارات حمید بقایی را در خصوص محبوبیت احمدی نژاد می خوانید؛

- واقعا مردم احمدی نژاد را دوست دارند.

- اتفاقاً مردم نظام را دوست دارند، احمدی نژاد را دوست دارند و ایشان را یک فرد پاک و سالم می دانند.

- تا الان ندیده ایم که کسی علیه آقای احمدی نژاد حرفی بزند.

- برخی معتقدند که دولت محبوبیت سابق را به دلیل برخی عملکرد ها در بین مردم ندارد، به نظرم طرح این حرف ها صحبت ها توسط برخی اشخاص، چشم بر روی حقیقت بستن است. الان که هوا روشن است و خورشید وسط آسمان، بعضی ها می گویند شب است.

- سوال) پس شما دولت و شخص آقای رئیس جمهور را همچنان محبوب می دانید؟  پاسخ: بله . مردم ما در حال حاضر رئیس جمهور را واقعا دوست دارند. این را که می گویم فقط در یک جای خاص ندیده ام. مثلا به بازار تهران رفتم و شما می دانید که در بازار تهران همه اقشار مردم رفت و آمد دارند. اغلب می گویند «آقای بقایی سلام ما را به اقای احمد نژاد برسان»!

- مردم نظام و انقلاب را دوست دارند و دولت هم در مسیر انقلاب و رهبری حرکت می کند.

- سوال) پس تاکید دارید که دولت در مسیر انقلاب حرکت می کند؟ پاسخ: بله، مگر غیر از این است؟

- سوال) جناب آقای بقایی، همان طور که اطلاع دارید برخی افراد و جریان های سیاسی از وجود یک حلقه انحرافی در دولت نام می برند که قصد سوء استفاده از موقعیت موجود برای برآورده کردن اهداف خود دارد، در این باره توضیح دهید؟ پاسخ: ببینید، راجع به چه کسانی تهمت نمی زنند؟ حرف پشت سر چه کسانی نیست؟ امام جمعه محترم «بندرعباس» یک بار حرف خوبی به من زد و گفت: گاهی وقت ها بعضی ها علیه همه اتهاماتی را مطرح می کنند، حتی راجع به خدا هم اتهام زدند و گفتند که مثلاً حضرت عیسی پسر خدا هست که خداوند در قر آن فرموده است:«لم یلد ولم یولد». خیلی از این ادعاهایی که گاهی بنده می شنوم اصلاً وجود نداشته است.

نظرات بینندگان