arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۷۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۲۱ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

قیمت مسکن ویژه تهران، 250 میلیون تومان/ادامه ثبت‌نام در سایت تهرانسر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران اعلام کرد: قیمت واحدهای مسکن ویژه تهران حدود 250 میلیون تومان برآورد شده است.

به گزارش خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فریبرز واحدی با بیان اینکه مبلغ حدود 130 تا 150 میلیون تومان از این مبلغ در طول یک سال از متقاضیان دریافت می‌شود، گفت: مابقی قیمت هر واحد در اقساط 10 تا 12 ساله دریافت می‌شود.

وی افزود: متقاضیان واجدالشرایط مسکن ویژه سایت تهرانسر می‌توانند از فردا (پنجشنبه) از ساعت 8 تا 12 و از ساعت 13 تا 16 بعدازظهر برای بازدید واحدهای ساخته شده و در حال ساخت مراجعه کنند.

واحدی با بیان اینکه اولین قسط این متقاضیان شهریورماه و قسط بعدی اسفندماه دریافت شد، گفت: متقاضیان واجد شرایط باید قسط سوم خود را اول خردادماه سال جاری پرداخت کنند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تاکنون بیش از سه هزار و 500 متقاضی تاکنون مراجعه کرده‌اند که 1850 متقاضی واجدالشرایط و تایید مدرک شده‌اند.

وی همچنین از ادامه ثبت‌نام واحدهای مسکن ویژه تهران در سایت تهرانسر خبر داد و گفت: فعلا این سایت باز است و متقاضیان می‌توانند ثبت‌نام خود را از طریق سایت مسکن ویژه تهران ثبت کنند.

واحدی تاکید کرد: تاکنون دو هزار و 600 واحد برای ساخت درنظر گرفته شده که این میزان در ابتدا پنج هزار واحد در نظر گرفته شده بود.

نظرات بینندگان