arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۸۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۲ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۲

"در برنج تجربه کسب کردیم تا برای خرید روغن شاهد صف طولانی نباشیم"

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هم در کارخانه ها و هم در شبکه توزیع روغن به اندازه کافی موجود می باشد و مردم در این خصوص ر نگرانی نداشته باشند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعتقاد دارد در بخش برنج تجربه خوبی کسب کردیم و وقتی قیمت آن از ارز مرجع به مبادله ای تبدیل و شوک قیمتی ایجادشد، صف طولانی برای خرید آن تشکیل شد، اما برای روغن چنین اتفاقی نیفتاد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هم در کارخانه ها و هم در شبکه توزیع روغن به اندازه کافی موجود می باشد و مردم در این خصوص ر نگرانی نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،حسن رادمرد افزود: : از هفته های گذشته از طریق انجمن صنفی تولیدکنندگان روغن، بازرسان معین در کارخانه ها گذاشتیم و کالاهای موجود و تولیدی و مواد خام مخازن را مورد رصد و پایش قرار دادیم.

وی گفت: اکنون سازمان حمایت همه نیروهای خود را در مبادی ورودی کشور و کارخانجات تولیدی به ویژه در کارخانه های روغن نباتی و شکر به کار گرفته است و بر توزیع کالا نظارت دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بخش برنج تجربه خوبی کسب کردیم و وقتی قیمت آن از ارز مرجع به مبادله ای تبدیل و شوک قیمتی ایجادشد، صف طولانی برای خرید آن تشکیل شد، اما برای روغن چنین اتفاقی نیفتاد.

وی افزود: ما در خصوص روغن،‌کالا به اندازه کافی در شبکه توزیع کردیم و برای بعد از آن یعنی توزیع در شبکه با قیمت جدید هم برنامه داشتیم و کارخانه ها به خوبی همراهی کردند و مشکلی از این نظر وجود ندارد.
نظرات بینندگان