arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۸۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۵ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۲

به آتش‌ کشیدن نمایندگی پرسپولیس در اصفهان

یکی از نمایندگی‌های باشگاه پرسپولیس در اصفهان به آتش کشیده شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش انتخاب ورزشی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره به آتش کشیده شدن یکی از نمایندگی‌های این باشگاه در شهر اصفهان، اظهار کرد: بدون شک کار بدی بوده که نمی دانیم از سوی چه افرادی صورت گرفته است. پرسپولیس در اصفهان طرفداران زیادی دارد و همین طور در سراسر جهان هواداران پرسپولیس پراکنده‌اند. خیلی‌ها قصد دارند که هواداران پرسپولیس را به تهران محدود کنند که این اتفاق نخواهد افتاد.
 وی در مورد این موضوع که این اقدام از سوی چه کسانی صورت گرفته؟ گفت: تا وقتی که مدارک و مستنداتی وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم در این باره اظهارنظر کنیم. ممکن است با این صحبت ما درگیری به وجود بیاید و باید هوشیار باشیم. من جزئیات این موضوعات را نمی‌دانم، اما وقتی نام پرسپولیس روی سر در هر مکانی باشد، آنجا متعلق به پرسپولیس است.
بابک محب ملکی نماینده فروش محصولات پرسپولیس در اصفهان درباره‌ی سوختن فروشگاه نمایندگی پرسپولیس به ایسنا گفت: چهارشنبه شب با من تماس گرفته شد و مطلع شدم که یک یا چند نفر با شکستن شیشه‌ی مغازه‌ و ریختن 4 لیتر بنزین، اقدام به آتش زدن فروشگاه کرده‌اند. با رسیدن آتش نشانی و اطفا حریق، متوجه شدیم که اگر چند دقیقه آتش نشانان دیرتر حاضر می‌شدند مغازه‌های کناری هم طعمه حریق می‌شدند.
 او درباره‌ی میزبان خسارت وارد شده اظهار کرد: نصف وسایل از بین رفته و نصف دیگر آن بوی دود گرفته و غیر قابل استفاده شده است. بیمه نیز خسارت وارده را مبلغ ده میلیون تومان برآورد کرده است.
 این نماینده پرسپولیس در ادامه افزود: من با همه رابطه‌ی خوبی دارم و نمی‌دانم چه کسی و با چه انگیزه‌ای دست به این اقدام زده است، او بطور حتم مریض بوده و امیدوارم خداوند به او عقل دهد.
 


نظرات بینندگان