arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۹۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۵ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

حواشی استادیوم آزادی در بازی فینال/ 65هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی

تماشاگران دو تیم نسبت به یکدیگر فحاشی می‌کنند که پس از این اقدام از بلندگوهای ورزشگاه ترانه‌های رضا صادقی پخش شد و تماشاگران دیگر شعار غیراخلاقی سر ندادند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، حدود 65 هزار تماشاگر پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی حضور دارند و تنها حدود 1000 تماشاگر حامی سپاهان در ورزشگاه نشسته‌اند. با این حال مسئولان برگزاری حدود 25 هزار سکوی خالی را برای تماشاگران تیم سپاهان در سمت جایگاه مختص استقلالی‌ها نگه داشتند.

* تماشاگران دو تیم نسبت به یکدیگر فحاشی می‌کنند که پس از این اقدام از بلندگوهای ورزشگاه ترانه‌های رضا صادقی پخش شد و تماشاگران دیگر شعار غیراخلاقی سر ندادند.

* روحانیونی در بین تماشاگران ورزشگاه حضور دارندو به سؤالات شرعی آنان پاسخ می‌دهند.

* در ضلع جنوبی ورزشگاه حدود هزار تماشاگر سپاهان نشسته‌اند و در حال کری‌خوانی برای پرسپولیسی‌ها هستند. آنها هنوز وارد ورزشگاه آزادی نشده‌اند.

* در کنار زمین چمن و پیست ورزشگاه برخی در حال آماده سازی سکوی قهرمانی هستند.

* تصادف یک وانت با یک اتوبوس در قسمت شرقی ورزشگاه آزادی ترافیک سنگینی در این منطقه ایجاد کرده به طوری که امکان تردد خودرو وجود ندارد و تماشاگران پیاده مسافت زیادی را طی می‌کنند تا به ورزشگاه برسند.

* روی پل منتهی به ورزشگاه ماموران انتظامی حضور دارند و تماشاگران را کنترل می‌کنند تا مشکلی برای خودروهای عبوری در بزرگراه تهران و کرج ایجاد نکنند.

* یک مجری در ورزشگاه آزادی حضور دارد و تماشاگران را به تشویق مثبت تحریک می‌کند و از آنها می‌خواهد که شعارهای غیراخلاقی سر ندهند.

 فارس

*برخی از ماشین ها پوستر بازی پرسپولیس و داماش را به شیشه های خود چسبانده اند.

دیدار فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس و سپاهان از ساعت 18 آغاز می‌شود و حدود 3 ساعت دیگر به برگزاری این بازی زمان باقی است.

نظرات بینندگان