arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۹۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۲

موشک‌های دمشق اسرائیل را نشانه رفت

سوریه سامانه‌های موشکی خود را برای رویارویی با اسرائیل مستقر کرده و موشک‌هایش را به سوی سرزمین‌های اشغالی نشانه‌ رفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در پی حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه، منابع آگاه در دمشق اعلام کردند، سوریه سامانه‌های موشکی خود را برای رویارویی با اسرائیل مستقر کرده و موشک‌هایش را به سوی سرزمین‌های اشغالی نشانه‌ رفته است.

به گزارش خبرگزاری سوریه نیوز، منابع آگاه سوری اعلام کردند: مقامات دولت سوریه برای ممانعت از تکرار حمله رژیم صهیونیستی، بخشی از سامانه‌های موشکی‌ خود را به یک پایگاه در نزدیکی دمشق مستقر کرده‌اند.

شبکه خبری المیادین در این خصوص گزارش داد: سوریه ضمن مستقر کردن سامانه‌های موشکی خود در اطراف دمشق، موشک‌های خود را نیز به سمت اسرائیل نشانه رفته و اعلام آمادگی کرده تا گروه‌های مقاومت در لبنان را با انواع مختلف سلاح پشتیبانی کند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که سامانه‌های دفاع موشکی گنبد آهنین برای رویارویی با موشک‌های کوتاه برد در شمال سرزمین‌های اشغالی مستقر شده است.

بنا بر اعلام ارتش اسرائیل، آتش بارهای گنبد آهنین در دو شهر صفد و حیفا در شمال فلسطین اشغالی مستقر شده‌اند.

یکی از مسئولان اسرائیلی روز شنبه اعتراف کرد که جنگنده‌های اسرائیل مناطقی را در داخل سوریه هدف قرار دادند و مدی شد: هدف این جنگنده‌ها یک محموله‌ موشکی بوده که در حال ارسال برای حزب الله لبنان بود.

منابع آگاه در دمشق نیز اعلام کردند: مسئولان سوریه اهدافی را داخل اراضی اشغالی مشخص کرده‌اند که به محض هرگونه حمله مجدد اسرائیل به سوریه، آنها هدف قرار خواهند گرفت.

این منابع همچنین فاش کردند که سوریه گردانی موسوم به "گردان‌های مردمی" برای رویارویی با اسرائیل در بلندهای‌ اشغالی جولان، تشکیل داده است.

در همین حال رژیم صهیونیستی به سفارتخانه‌های خود در سراسر جهان هشدار داده و از آنها خواسته تدابیر امنیتی خود را افزایش دهند.
نظرات بینندگان