arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۹۹۶۷
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۰۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۲

بازگشت مهدی رحمتی،کریمی و عقیلی به تیم ملی

کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی برای ایجاد همدلی بازیکنان مغضوب را بار دیگر به اردوی تیم ملی فرا می خواند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جلسات یک هفته اخیر اعضای کادرفنی تیم ملی با بازیکنان مغضوب سرانجام اثر بخش شد و همان طور که همه اهالی فوتبال دوست داشتند، تیم ملی متشکل از همه بازیکنان آماده و اثربخش برای بازی های انتخابی جام جهانی ، به اردو می رود.

به گزارش انتخاب ورزشی به نقل از خبرآنلاین، کارلوس کروش در لیست جدید خود پذیرفته تا مهدی رحمتی و هادی عقیلی دو ستاره فوتبال ایران را که به دلیل پاره ای سوء تفاهم ها از تیم ملی دور مانده بودند را دوباره به تیم ملی دعوت کند. این دو بازیکن در روزهای آینده دیداری با سرمربی تیم ملی خواهند داشت و در این دیدار رودررو باری دیگر همدلی میان شان شکل می گیرد.

قصه جدایی رحمتی از تیم ملی قبل از اردوی لبنان ، شوکی بزرگ به تیم ملی بود اما سرانجام و به رغم همه مشکلات به وجود آمده ، شرایط عوض شده و پادرمیانی به جای بسیاری از نزدیکان و اعضای کادرفنی تیم ملی این مشکل حل شده است.

هادی عقیلی دفاع ایرانی شاغل در لیگ قطر هم که به دلیل ترک اردوی تیم  از اردوی کویت حذف شده بود ، مورد بخشش قرار گرفته است.

کارلوس کی‌روش حتی این بخت را در اختیار محرم نویدکیا گذاشته بود تا به تیم ملی بیاید اما در بازه زمانی بازی های تیم ملی ، محرم باید در آلمان پایش را به تیغ جراحان بسپارد و بعید است که به اردوی تیم بپیوندد.

همچنین علی کریمی که بعد از بازی پرسپولیس با سپاهان گفته بود از فوتبال خداحافظی می کند و حتی به تیم ملی فوتبال هم نمی آید به احتمال فراوان تیم ملی را در این سه بازی حساس همراهی می کند.

این تصمیم می تواند فوتبال ایران را در سه بازی حساس پیش رو موفق کند. 3 مسابقه ای که تکلیف تیم ملی را برای صعود به جام جهانی مشخص می کند.

مهدی رحمتی که در برنامه 90، مصاحبه تند قبل از عیدش علیه کی‌روش را حاصل از یک آشفتگی عصبی به دلیل مشکلات دانست و باری دیگر اذعان کرد کی‌روش مربی بزرگی است، از مردم هم عذر خواست و اگرچه حاضر نشد بگوید آقای کی‌روش ببخشید اما از مواضعش کوتاه آمد. حالا او دوباره در آستانه دعوت به تیم ملی است و سرمربی تیم ملی بزودی دیداری رودررو با این دروازه بان و هادی عقیلی خواهد داشت.
نظرات بینندگان