کد خبر: ۱۱۰۰۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۷ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۲

قالیبافِ شهردار: بالای ۱۷ / احمدی‌نژادِ شهردار: ۱۱

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس کمیته عمران شهری مجلس شورای اسلامی در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر اینکه عملکرد احمدی‌نژاد در زمانی که شهردار تهران بود بهتر از عملکرد قالیباف در زمان عهده‌دار بودن مسئولیت شهرداری بود، گفت: عملکرد بی‌نظیر آقای قالیباف در زمان تصدی مدیریت شهری در تمام عرصه‌ها، از جمله حمل و نقل و ترافیک، زیباسازی و فضای سبز با عملکرد آقای احمدی‌نژاد در زمان تصدی این مسئولیت قابل قیاس نیست.

به گزارش ایلنا، حامد قادر مرزی افزود: به عنوان نمونه آقای احمدی‌نژاد مشکل تقاطع‌ها را با دوربرگردان حل می‌کرد در حالی که آقای قالیباف مشکل تقاطع‌های هم‌سطح را با احداث تقاطع‌های غیر هم‌سطح، زیرگذر و روگذر و تونل‌های شهری حل می‌کند.
با آقای قالیباف هم فکر نیستم اما نحوه مدیریت ایشان را بی‌نظیر می‌دانم

وی با تاکید بر اینکه افرادی که عملکرد آقای احمدی‌نژاد را از عملکرد آقای قالیباف بهتر می‌دانند، باید معیار ضعیف بودن عملکرد آقای قالیباف نسبت به عملکرد آقای احمدی‌نژاد را مشخص کنند، اظهار کرد: با نگاه دقیق و علمی به این موضوع در می‌یابیم عملکرد آقای قالیباف در تمام عرصه‌ها از زمانی که تهران تبدیل به پایتخت شد تا به امروز بی‌سابقه بوده است.

این عضو هیأت علمی دانشگاه با اشاره به اینکه به عنوان متخصص مسائل شهری به نحوه عملکرد آقای قالیباف نمره بالای ۱۷ و به نحوه عملکرد آقای احمدی‌نژاد نمره ۱۱ می‌دهم، تصریح کرد: با وجود اینکه با هیچ یک از این مدیران هم‌فکر نیستم اما نحوه مدیریت آقای قالیباف را بی‌نظیر می‌دانم.

بارز‌ترین فعالیت شهردار تهران «احترام به حقوق شهروندان» بوده است

وی با بیان اینکه توسعه حمل و نقل عمومی، زیباسازی شهر، احداث تقاطع‌های غیر هم‌سطح و پل‌ها و تونل‌های شهری، ایجاد بوستان‌های شهری و افزایش سرانه فضای سبز به ویژه در جنوب شهر، جمع‌آوری به موقع زباله و نظافت شهر و کاهش تبلیغات غیر ضرور از بهترین فعالیت‌های شهرداری تهران در ۸ سال گذشته بوده، اضافه کرد: بارز‌ترین فعالیت شهردار تهران در این ۸ سال «احترام به حقوق شهروندان» بوده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قالیباف ضمن داشتن نگاه علمی و دقیق به همه موضوعات، از تخصص مشاوران و کار‌شناسان خبره در همه زمینه‌ها استفاده کرده و فقط به علم خود اتکا ندارد و این یکی از بارز‌ترین ویژگی‌های مدیریتی ایشان است.

نظرات بینندگان