کد خبر: ۱۱۰۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۲

پالس‌های مثبت سرمربی برای آشتی ملی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی پرتغالی تیم ملی می گوید در حال حاضر نمی تواند در مورد وضعیت سید مهدی رحمتی صحبت کند.

به گزارش خبرآنلاین، کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: «از صبح که کارم را شروع کرده‌ام هنوز نتوانسته‌ام درباره مسائلی که دیشب مطرح شده اطلاعی کسب کنم. صحبت‌های رحمتی را نشنیده‌ام و در وضعیتی نیستم که بخواهم در این رابطه اظهارنظر کنم. مطمئنم که صحبت‌های شما دقیق است و هیچ شکی در آن ندارم اما تا زمانی که به صورت رسمی از طرف فدراسیون به من اطلاع ندهند، نمی‌توانم صحبتی داشته باشم.»

کروش در پاسخ به این سوال که با توجه به این که هادی عقیلی هم عذرخواهی کرده است، چقدر احتمال بازگشت این دو تن به تیم ملی وجود دارد، گفت: «دیگر نمی‌خواهم بحث را دراین‌باره ادامه دهیم. فقط زمانی می‌توانم نظر قطعی خودم را اعلام کنم که اطلاعات کافی از این موضوع داشته باشم. در شرایطی مهم‌تر از همیشه هستیم. الان فرقی نمی‌کند که با قطر بازی داریم یا لبنان و یا حتی فلسطین. با هر تیمی که بازی می‌کنیم، با در نظر گرفتن همه مسئولیت‌ها و انگیزه‌هایمان وارد میدان می‌شویم.»

سرمربی تیم ملی با اشاره به این که هنوز تجهیزات مورد نظر او برای تیم ملی آماده نشده گفت: «از زمانی که صحبت کردیم، هنوز هیچ تغییر و تحولی انجام نشده است. باید روی این موضوع تاکید کنم که در شرایط خاصی با قطر بازی می‌کنیم. به ویژه رطوبت بالای دوحه که لزوم استفاده از لباس‌های مخصوص را برای ما بیشتر می‌کند. امروز هفت مه است و 14 مه اردوی تیم ملی شروع می‌شود اما تا جایی که کادر فنی به من اطلاع داده، هنوز لباس‌های تمرینی‌مان را هم در اختیار نداریم.»

او ادامه داد: «انتظار داریم لباس‌هایی که واقعا "درای‌فیت" باشند، برای تیم ملی فراهم شود، نه این که لباس‌های تقلبی به تیم برسد. پیراهنی که الان داریم، دقیقا همان پیراهنی است که قبلا از آن استفاده می‌کردیم.»

کروش با اشاره به قرارداد تیم ملی با شرکت "آل‌اشپورت" گفت: «از ابتدا در ماجرای قراردادی که بین فدراسیون و آل‌اشپورت بسته شد، بودم و از جزئیات کار اطلاع داشتم اما از زمانی که ترابیان وارد این موضوع شد، دیگر جدا شدم و هیچ کاری به این قرارداد نداشتم. احتیاج داریم که در این بازی تجهیزات کامل را داشته باشیم. شما می‌توانید همین لباس‌ها را فردا با مارک "کروش" بزنید و هیچ مشکلی هم به وجود نخواهد آمد اما واقعیت اینجاست که شرایطمان آنقدر حساس است که جایی برای وقت تلف کردن نیست.»

سرمربی تیم ملی گفت: «بحث بسیار جدی این است که اکنون یک هفته‌ به آغاز اردوی تیم ملی باقی مانده اما تجهیزات لازم برای بازی با قطر هنوز فراهم نشده و این زیبنده تیم ملی که قصد صعود به جام‌جهانی را دارد، نیست. برای فراهم شدن این تجهیزات صبر می‌کنم و هیچ وقت امیدم را از دست نمی‌دهم. فقط کمی استرس دارم که بعد از دو سال و یک ماه هنوز باید منتظر فراهم شدن این مسائل باشم و فکر می‌کنم، استرس من هم طبیعی است.»
نظرات بینندگان