کد خبر: ۱۱۰۰۹۳
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۲۲ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۲

"مادر ابوالفضل پورعرب مرتب اشک می‌ریخت"

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سایت روزنامه ایران نوشت:

سعید سهیلی کارگردان فیلم «گشت ارشاد» دوشنبه 16 اردیبهشت در مراسم دیدار رئیس جمهور با ابوالفضل پورعرب بازیگر سینما و تلویزیون حضور داشت. او بر این مساله تاکید کرد که دیدار رئیس جمهور با پورعرب تاثیر بسیار مثبتی بر روحیات وی داشته است. 

بخش‌هایی از گفته‌های سهیلی را در ادامه می‌خوانید:
 
ابوالفضل این روزها حال و روز خوبی ندارد و دلیلی وجود ندارد که بخواهم درباره وضعیت او چیزی را نگویم. او نیاز دارد به حمایت همه ما و اتفاق دیشب یعنی دیدار با رئیس جمهور تاثیر بسیار مثبتی در روحیات پورعرب داشت. ابوالفضل به شدت منزوی و گوشه‌گیر شده و افسردگی دامنش را گرفته است.
 
درباره اینکه می گویند این دیدار درونمایه انتخاباتی دارد باید بگویم الاعمال بالنیات و همه چیز برمی گردد به نیت آدم‌ها! هیچ کس جز خود انسان از نیتش باخبر نیست. دیدار رئیس جمهور از ابوالفصل هم می تواند هر نیتی داشته باشد، اما خودم همه چیز را برمبنای خیر می گیرم و قضاوتی درباره آدم‌ها نمی کنم. همین که رئیس جمهور با این مشغله شغلی فراوانش باز هم همت کرده و سری به ابوالفضل زد کاری است به شدت پسندیده و من می گویم نیت ایشان، خیر بوده است.
 
فضای دیدار ابوالفضل و دکتر احمدی نژاد یک فضای کاملا عاطفی بود و به مرور خاطرات گذشته ابوالفضل از سینما گذشت. ضمن اینکه مادر پورعرب هم در این دیدار مرتب اشک می‌ریخت و به این ترتیب فضای دیدار کاملا احساسی بود. همین احساسی شدن فضا سبب‌ساز آن شد که فرصتی برای طرح موضوعات سیاسی یا سینمایی نماند و من هم شرمم آمد که در چنین فضایی درباره بلایی که بر سر «گشت ارشاد» آمد با رئیس جمهور صحبت کنم. من نه از رئیس جمهور درباره فیلمم پرسیدم و نه حتی یک کلمه جز اوضاع ابوالفصل صحبت کردم، چون فکر میکردم چنین کاری ممکن است فرصت طلبانه به نظر برسد. این خوب نیست که موقعیت‌هایی این چنینی را به فرصت برای خویش بدل کنیم و من هم فقط و فقط درباره اوضاع و احوال پورعرب با رئیس جمهور درددل کردم.
نظرات بینندگان