کد خبر: ۱۱۰۲۱۰
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲
رئیس سازمان امداد و نجات در جمع خبرنگاران:

هاشمی را در کابینه‌ام نمی‌گذارم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: جریان انحرافی در جامعه وجود ندارد و ساخته ذهن مردم است.
خبرگزاری فارس: هاشمی را در کابینه‌ام نمی‌گذارم/ جریان انحرافی وجود ندارد

به گزارش انتخاب به نقل از فارس، محمود مظفر رئیس سازمان امداد و نجات امروز (چهارشنبه) بعد از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است و من به همین دلیل ثبت نام کردم.

وی با بیان اینکه شعارم صلح و دوستی برای همه و برای همیشه است، افزود: بنده 3 اصل صداقت، دیانت و کرامت را محور برنامه‌هایم قرار داده‌ام؛ استفاده از مجریان صالح، مؤمن و جوان از اولویت‌های کاری بنده است تا انشاءالله بتوانیم به سوی پیشرفت حرکت کنیم.

مظفر در پاسخ به سؤالی در مورد گردهمایی 100 هزارنفری در استادیوم آزادی گفت: میزبان آن برنامه سازمان گردشگری بود و ما همه مهمان آنها بودیم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری اضافه کرد: من با توکل به خدا و پشتیبانی مردم وارد عرصه شدم لذا به نفع هیچ ائتلاف و یا شخصی کنار نمی‌روم.

مظفر اظهار داشت: اگر فقط به فکر مشکلات اقتصادی مردم باشید شأن مردم را پائین آورده‌اید و اگر به افق‌های بلندتری بیندیشیم موفق‌تر خواهیم بود.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد استفاده از هاشمی رفسنجانی در کابینه‌اش، گفت: بنده از نیروهای جوان در کابینه استفاده می‌کنم لذا هاشمی را در کابینه نمی‌گذارم.

مظفر در مورد مشایی هم اظهار داشت: مشایی فردی است که در دولت تلاش می‌کند و تلاش‌های خوبی را هم انجام می‌دهد؛ جریان انحرافی در جامعه به اعتقاد من وجود ندارد و ساخته ذهن افراد است.

رئیس سازمان امداد و نجات، اضافه کرد: هدفمندی یارانه‌ها را هدفمند می‌‌کنم و به سمت گروه‌های ضعیف هدایتش می‌کنم.

مظفر افزود:‌غنی‌سازی اورانیوم هم حق مردم است و از آن حمایت می‌کنم.

وی در پاسخ به سؤالی درباره گشت ارشاد گفت: من هیچ اعتقادی به برخوردهای زننده و تند به مردم ندارم و باید امر به معروف و نهی از منکر به زبان نرم باشد.
نظرات بینندگان