کد خبر: ۱۱۰۲۴۶
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۶ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲

علی دایی سرمربی «سورینت» شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
قائم مقام باشگاه راه‌آهن گفت: قرارداد علی دایی نهایی شده و تا ساعاتی دیگر به امضا خواهد رسید.

به گزارش انتخاب، کاظم امانی در گفت‌وگو با تسنیم عنوان کرد: قرارداد باشگاه راه‌آهن با علی دایی نهایی شده و توافق میان دو طرف صورت گرفته است. البته این قرارداد هنوز به امضا نرسیده اما تا ساعاتی دیگر اگر اتفاق خاصی رخ ندهد امضا می‌شود. پیشنهاد باشگاه راه‌آهن به علی دایی قرارداد 3 ساله است.

قائم‌مقام باشگاه راه‌آهن درباره نام این تیم در لیگ سیزدهم گفت: بطور قطع ما با نام «سورینت» در سیزدهمین دوره لیگ برتر شرکت می‌کنیم اما قصد داریم نام راه‌آهن را به گونه‌ای در کنار نام باشگاه حفظ کنیم.

امانی درباره اینکه بازی‌های راه‌آهن در فصل آینده در کدام ورزشگاه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: هنوز ورزشگاه مورد توافق خود را از شهرداری تحویل نگرفته‌ایم اما به پیمانکاری که آنجا مشغول است رعایت الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را یادآوری کرده‌ایم.

وی گفت: اگر این ورزشگاه آماده شود باز هم بعید می‌دانم در نیم فصل نخست امکان استفاده از آن را داشته باشیم و از آنجا که هر باشگاه باید 2 ورزشگاه را معرفی کند ما ناچار خواهیم بود گزینه‌های دیگری را هم داشته باشیم.

قائم مقام باشگاه راه‌آهن تصریح کرد: فکر می‌کنم با بودن ورزشگاه‌هایی چون اکباتان، دستگردی و تختی گزینه‌های لازم را خواهیم داشت. با همین ورزشگاه‌ها در حال مذاکره هستیم تا در فصل آینده بازی‌های خود را برگزار کنیم.

امانی در پایان با اشاره به موضع باشگاه راه‌آهن درباره 18 تیمی ماندن لیگ برتر گفت: از نخستین باشگاه‌هایی بودیم که با اشاره به گستردگی کشور و پتانسیل‌های موجود خواهان 18 تیمی شدن لیگ برتر شدیم چرا که برای یک باشگاه خصوصی مثل ما تعداد بیشتر تیم‌ها و پخش تلویزیونی زیادتر مسابقات به نفع خواهد بود.
نظرات بینندگان