کد خبر: ۱۱۰۲۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۷ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲

کشتی‌گیر ایرانی از تابعیت آذربایجان منصرف شد/ بازگشت علی‌اکبری به ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

قهرمان کشتی فرنگی جهان که مدتی است برای حضور در تیم ملی آذربایجان در این کشور اقامت داشت با رد تمامی پیشنهادات مالی این کشور به ایران باز می گردد. این عضو پیشین تیم ملی کشتی ایران قصد دارد پس از نشست با وزیر ورزش و مربی ارشد تیم ملی، شرایطش برای حضور در جمع ملی پوشان را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر علی اکبری اواخر سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و معیشتی و همچنین عدم تحقق وعده‌های مسئولان ورزشی کشورمان ندای جلای وطن سر داد، سرانجام با پیشنهاد متولیان کشتی آذربایجان راهی این کشور شد.

این قهرمانی ملی حتی در واپسین روزهای حضورش در ایران بار دیگر خطاب به متولیان ورزش اعلام کرد در صورت حل مشکلات مالی به تمامی پیشنهادات وسوسه انگیز آذری ها پشت خواهد کرد و حاضر است همچون گذشته با دوبنده تیم ملی ایران به میدان برود.

به هر حال توجهی به گفته های وی نشد و علی اکبری برخلاف خواسته قلبی راهی کشور آذربایجان شد. خوشبختانه به تازگی با توجه به اعلام حمایت متولیان ورزش ایران از این قهرمانی ملی و همچنین دعوت از او برای حضور در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی، علی اکبری وعده داده تا دو روز دیگر به ایران بازگردد تا بعد از حل و فصل مشکلاتش، مجددا شانس خود را برای رسیدن به تیم ملی و کسب افتخارات بیشتری برای ایران محک بزند.

بنا بر این گزارش امیر علی اکبری روز جمعه به ایران باز می گردد تا طی هفته پیش رو بعد از دیدار با وزیر ورزش و عبداله چمن گلی مربی ارشد تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص ادامه همکاری با تیم ملی به توافق برسد.

نظرات بینندگان