کد خبر: ۱۱۰۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۲۲ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲

اگر هاشمي بد است چرا رييس مجمع تشخيص شده؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اين روزها افرادي که حتي يک واحد را اداره نکرده اند با تجربه و کارآمد انگ هايي مي زنند تا بلکه بتوانند با حذف آنها آرايي به دست آورند.
مسعود پزشکيان ،وزير دولت اصلاحات و نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با آريا افزايش تخريب ها عليه هاشمي را انتخاباتي  دانست و گفت: در جامعه هر گروه و جناحي که مي خواهد در انتخابات شرکت کند بايد مواضع ،راه حل ها و ديدگاه هاي خودش را بگويد نه آنکه به طرف مقابل حمله کند و رفتارهاي نامناسب از خود نشان دهد.
وي افزود: کساني که مدعي اند به اصول و معتقدات اسلامي پايبند هستند نبايد بر خلاف اخلاق عمل کنند و آبروي يک مسلمان را بريزند اگر کسي اتهامي دارد بايد آن فرد به دادگاه معرفي شود.
 اين نماينده مجلس اظهار داشت: سوال من اين است چرا کسي که مي گويند بد است رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام شده؟
بنده نمي دانم برچه اساسي اين تخريب ها صورت مي گيرد.در خارج  از کشور که مي گوييم به اعتقادات پايبند نيستند اين رفتارها را انجام نمي دهند که افراد معتقد به اصول درکشورما مرتکب آن مي شوند .
پزشکيان تاکيد کرد: بنده نه تنها دليلي براي انجام اين تخريب ها نمي بينم بلکه معتقدم بايد بگذارند افراد و گروه ها خودشان را در مرزانتخاب مردم قرار دهند.زيرا اين مردم هستند که قضاوت ميکنند.
 وزير دولت اصلاحات گفت: 8 سال قبل با همين حرفايي که امروز مطرح مي شود برخي از شخصيت ها حذف شده اند که متاسفانه امروز بار ديگر شاهد تکرار همان رفتارها هستيم .
وي ادامه داد : با حذف نيرو هاي کار آمد ،کارشناس و اتهام زدن و انگ زدن به ديگران نمي توان مملکت را درست کرد براي اصلاح امور بايد افراد کارآمد ، توانا و متقي در رأس کار قرار گيرند.
پزشکيان خاطر نشان کرد: اين روزها افرادي که حتي يک واحد را اداره نکرده اند به افراد با تجربه و کارآمد انگ هايي مي زنند تا بلکه بتوانند با حذف آنها آرايي به دست آورند.
نظرات بینندگان