کد خبر: ۱۱۰۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۲۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲

عذر خواهی فیروز کریمی از بازیکن فجر سپاسی

سرمربی تیم فوتبال پیکان به دلیل رفتار ناشایستی در قبال بازیکن سیه‌چرده فجر سپاسی عذرخواهی کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، فیروز کریمی، درباره اتفاقات رخ داده پس از بازی تیمش برابر فجر سپاسی و توهین به بازیکن سیه‌چرده این تیم گفت: این عمل مذموم است و از سوی هر کسی در هر مقطعی رخ دهد تفاوت نمی‌کند. اگرچه این کار از سر تفاوت فرهنگی یا کم تجربگی صورت گرفته، به هر حال نباید دست مهاجم فجر سپاسی را پس می‌زدم. اگر می‌خواستم آموزش دهم که در فرهنگ ما ابتدا بزرگتر دست خود را دراز می‌کند، باید این کار را در زمان بهتری انجام می‌دادم نه درست پس از بازی.
 وی ادامه داد:‌تاکید می‌کنم که از مسئولان باشگاه فجر سپاسی، آقای یاوری، بازیکنان و هواداران این تیم شیرازی که بابت آن اتفاق رنجیده خاطر شدند، عذرخواهی می‌کنم و می‌گویم که هرگز قصد بی‌احترامی نداشتم. در آن لحظه عصبانی بودم چون در 30 ثانیه پایانی گل خوردم و شانس ماندن در لیگ برتر را از دست دادیم. اگر لیگ 18 تیمی بماند این فرصت را داشتیم که به پلی‌آف راه پیدا کنیم.
 


کریمی همچنین به ایسناگفت: به خدا قسم کوچک‌ترین قصد و نیتی برای توهین به رنگ پوست، نژاد و قومیت هیچ فردی نداشته و ندارم! آن اتفاق صرفا یک مسئله ورزشی و به دلیل عصبانیت و ناراحتی بابت شکست برابر فجر سپاسی رخ داد.
 

نظرات بینندگان