arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۰۳۰۹
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۲۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲

فتح الله زاده: بودن من و قلعه نویی در استقلال شرط دارد

مدیرعامل استقلال: لیست خروجی‌ها و ورودی‌های استقلال برای فصل بعد را پس از بازی جمعه ارائه می کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، علی فتح‌الله‌زاده در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره قهرمانی و بودجه برای فصل آتی در این تیم گفت: پیش از این به صورت شفاف گفته بودم که اگر 20 درصد کمتر از بودجه داده شده به پرسپولیس و سپاهان را برای فصل بعد به ما بدهند، در این تیم خواهیم ماند. اگر این پول را به ما ندهند، چگونه تیم را ببندیم؟ وقتی تیم را خوب نبندیم، نتیجه نمی‌گیریم و آن وقت این هوادار از ما توقع دارد. به هر حال اگر پول را ندهند، بنده نیستم ولی قلعه‌نویی را نمی‌دانم. اگر پول بدهند، به طور قطع من و قلعه‌نویی در استقلال خواهیم ماند.
مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: استعفا نداده‌ام، گفته‌ام اگر بودجه ندهید می‌روم و این مسئله به معنای استعفا نیست و آن بار هم که بحث استعفا مطرح شد همین موضوع بود که هفته به هفته به ما قول دادند و سرانجام لیگ شروع شد و در عمل انجام شده قرار گرفتیم. به خاطر همین یک‌ سال زجر کشیدم و فشارهای روحی روانی زیادی را تحمل کردم. باور کنید سلامتی‌ام به خطر افتاد. در زمانی که دلار 1300 تومان بود، 5 میلیارد بودجه به ما می‌دادند و حالا که 3500 تومان شده 3 میلیارد تومان به ما می‌دهند.
وی تاکید کرد: به گرفتن آن مقدار بودجه‌ای که اعلام کردیم راضی هستیم. از اینکه در این مدت ما را تحمل کردند تشکر می‌کنیم و می‌گوییم 20 درصد کمتر از پرسپولیس و سپاهان می‌خواهیم، هیچ مدیرعاملی نمی‌تواند با این بودجه نتیجه بگیرد. اگر این پول را ندهند جایم را به کس دیگری می‌دهم و همین الان این مسئله را اعلام می‌کنم.
مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که این دوستان چه کسانی هستند، اظهار کرد: منظور خاصی نداشتم به هرحال یک نفر حتما وجود دارد که جای من را پر کند.
او در ادامه درباره حضور رسولی‌نژاد در تمرین امروز استقلال صحبت کرد و گفت: حضور ایشان دلیل خاصی نداشت. او دیروز با من تماس گرفت و قهرمانی استقلال را تبریک گفت. به او گفتم امروز در تمرین استقلال حاضر می‌شویم و گفت پس من هم می‌آیم. این کل ماجرا بود.
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا هیات مدیره از او خواسته تا با امیر قلعه‌نویی برای فصل بعد صحبت کند، بیان کرد: با قلعه‌نویی صحبت کردم و درد هر دوی ما مشترک است. اگر بودجه‌ای که می‌خواهیم به ما بدهند برای سال بعد تیم قدرتمندی را می‌بندیم.
او در پاسخ به این سوال که لیست خروجی‌ها و ورودی‌های استقلال برای فصل بعد چگونه است، گفت: بعد از بازی جمعه شب با امیر قلعه‌نویی روز یکشنبه یا شنبه در این باره صحبت خواهم کرد و احتمالا آنجا همه چیز روشن می‌شود.
مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در صورت گرفتن پول از وزارت ورزش این پول به طور کامل صرف بازیکنان این فصل استقلال نمی‌شود و دست استقلال خالی نمی‌ماند اظهار کرد: بازیکنان استقلال 60 تا 70 درصد قراردادهایشان را گرفته‌اند این در حالی است که قانون لیگ می‌گوید در پایان فصل آن‌ها باید 80 درصد قراردادشان را گرفته باشند. این 10 درصد را عقب هستیم.
وی درباره پاداشی که بابت قهرمانی قرار است بدهد هم صحبت کرد و افزود: یک پاداش را فردا می‌دهیم که 5 میلیون تومان است.
مدیرعامل استقلال در پایان درباره جشن قهرمانی استقلال صحبت کرد و گفت: ان‌شاءالله جشن خوب و منظمی را به همراه آتش‌بازی خواهیم داشت. همچنین برنامه داریم تا از پیشکسوتان استقلال در این جشن تجلیل به عمل آوریم.

نظرات بینندگان