کد خبر: ۱۱۰۴۶۷
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۰۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۲

دایی و مرفاوی بخاطر اهانت جریمه نقدی شدند

کمیته انضباطی آرا خود را درباره پرونده های مختلف و شکایات رسیده به کمیته انضباطی اعلام کرد.استقلال، تراکتورسازی، آلومینیوم و ملوان جریمه شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

جریمه نقدی برای تراکتورسازی و آلومینیوم هرمزگان

در بازی آلومینیوم هرمزگان و تراکتورسازی تبریز که 15 اردیبهشت 92 در بندرعباس برگزار شد، باشگاه آلومینیوم هرمزگان به دلیل اهانت و فحاشی تماشاگران منتسب به این تیم، دو میلیون تومان جریمه نقدی شد. همچنین این باشگاه به دلیل پرتاب اشیا از سوی طرفداران منتسب به این تیم به سوی نیمکت ذخیره ها، به پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. تراکتور سازی تبریز هم به دلیل تاخیر دو دقیقه ای در ورود به زمین، در نیمه دوم به پرداخت 600 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی است.

ملوان 9 میلیون ریال جریمه شد

باشگاه ملوان بندرانزلی در بازی مقابل پرسپولیس تهران در 9 اردیبهشت 92  و در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر به میدان آمد که به همین دلیل از سوی کمیته انضباطی 900 هزار تومان جریمه شده است. رای صادره قطعی است.

جریمه 20 میلیونی برای استقلال و 5 میلیونی برای امیرآبادی

در بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران که 15 اردیبهشت 92 در اهواز انجام شد، باشگاه استقلال تهران به دلیل پرتاب اشیای متفرقه طرفداران منتسب به این تیم، 20 میلیون ریال جریمه شد. مهدی امیر آبادی بازیکن تیم فولادخوزستان به دلیل توهین به داور یک جلسه از همراهی تیمش محروم و 5 میلیون ریال جریمه شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.

صمد مرفاوی دو جلسه محروم شد

بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری بازی 15 اردیبهشت 92 تیم های راه آهن و صبای قم صمد مرفاوی به دلیل اعتراض های مکرر به داور مسابقه و اهانت به داور و همچنین حرکات زننده ای که منجر به اخراجش شد و در حین اخراج هم از دستور داور خودداری می کرد، از سوی کمیته انضباطی به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از همراهی تیمش محروم شد. همچنین علی دایی سرمربی راه آهن به دلیل اهانت به سرمربی تیم مقابل و اعتراض به داور به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.

نظرات بینندگان