arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۰۵۵۳
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۶ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۲

رویانیان: دو نفر به اضافه مایلی کهن و دایی در حال بررسی هستند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: صحبت‌هایی قبلا با علی دایی با کمک برخی افراد داشته‌ایم اما باز هم با او و مایلی‌کهن مذاکره می‌کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، محمد رویانیان در خصوص مذاکره با علی دایی، اظهار داشت: با توجه به خواسته‌ها و صحبت‌هایی که شد، حق خودم دیدم که با محمد مایلی‌کهن و علی دایی صحبت‌هایی انجام دهم به همین دلیل یک سری صحبت‌ها از طریق‌های مختلف داشتم و باز هم با دایی و مایلی‌کهن مذاکراتی خواهم داشت.

وی افزود: 2 گزینه به همراه مایلی‌کهن و دایی جزء افرادی هستند که علاقه داریم سرمربی پرسپولیس شوند، البته من این را می‌دانم که دایی با باشگاه خوب راه‌آهن قرارداد بسته و من با این حرف‌هایم نمی‌خواهم به آنها بی‌احترامی کنم اما طبق خواسته‌ها به من حق دهید که صحبت‌هایی را با دایی و مایلی‌کهن داشته باشم. چون این دو نفر از بزرگان پرسپولیس هستند.

رویانیان تاکید کرد: اگر دست خودم باشد مطمئن باشید برای پرسپولیس تصمیم‌گیری می‌کنم اما اگر دست خودم نباشد این را رسما اعلام خواهم کرد تا مردم هم در جریان قرار گیرند.

وی در خصوص اظهارات فداحسین مالکی مبنی بر اینکه وزیر ورزش تصمیمی بر تعویض او ندارد، به فارس گفت: من صددرصد با رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و علی پروین  هماهنگم و مشکل خاصی در بین نیست.

نظرات بینندگان