کد خبر: ۱۱۰۶۶۳
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۰۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲

آپارتمان‌هایی با قیمت کل میلیاردی +جدول

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
این روزها آن دسته از واحدهای مسکونی که ارزش آنها میلیاردی است همچون واحدهای مسکونی میلیاردی در گذشته جزو واحدهای خاص محسوب نمی‌شوند.
 
به گزارش دنیای اقتصاد، اکنون برخی از واحدهای مسکونی که از کمترین امکانات رفاهی برخوردار هستند قیمت فروش آنها بیش از یک میلیارد و حتی بالاتر از 10 میلیارد تومان از سوی فروشنده‌ها تعیین می‌شود!
 
در گذشته واحدهای مسکونی میلیاردی از امکاناتی همچون: برخورداری از بیش از یک پارکینگ، تراس بزرگ، سالن اجتماعات ، سالن ورزش و غیره ( هرچند معمولی در زمان فعلی) بهره‌مند بودند که این ویژگی‌ها تنها مختص این واحدها بود و همین امر باعث ارزش میلیاردی این واحدها می‌شد. اما در حال حاضر واحدهایی هستند که با امکانات پارکینگ، انباری و آسانسور قیمت شان میلیاردی محاسبه می‌شود!
 
این موضوع نشان دهنده تورم و گرانی و خودخواهی عده ای از فروشنده‌ها در بازار مسکن است که روی دادن هر اتفاقی را ممکن کرده است. برای مثال: در منطقه آجودانیه واقع در خیابان بهزاد یک واحد مسکونی نوساز با متراژ 245 متر مربع، متری 12 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.این واحد مسکونی فقط از پارکینگ، انباری و آسانسور بهره‌مند است.
 
همچنین قیمت هر متر مربع واحدی 236 متری در خیابان میرداماد (خیابان البرز) 11 میلیون تومان از سوی مالک برآورد شده است. 5 سال از عمر بنای واحد مذکور می‌گذرد و امکاناتش به پارکینگ، انباری و آسانسور ختم می‌شود.


نظرات بینندگان