کد خبر: ۱۱۰۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۲۲ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲

مورینیو: خبر بازنشستگی فرگوسن ویران کننده است

پس از اعلام خبر بازنشستگی سر الکس فرگوسن در دنیای فوتبال، سیلی از پیام ها روانه این سرمربی اسکاتلندی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، در تازه ترین اظهار نظر، مورینیو که روابط فوق العاده نزدیکی با پیرمرد اسکاتلندی یونایتد دارد این خبر را بسیار ویران کننده توصیف کرد. 
آقای خاص دنیای فوتبال به شبکه اسکای اسپورت گفت که فرگوسن شخصا با او تماس گرفته است تا او را از تصمیمی که گرفته است آگاه کند.
مورینیو احساس ناراحتی شدیدی می کند و معتقد است که رویارویی با منچستر دیگر آن حس سابق را نخواهد داشت.
مورینیو عنوان کرد:" هنگامی که سر الکس با من تماس گرفت تا این افتخار را به من بدهد که مرا از تصمیمش آگاه کند، بسیار شوکه شدم و احساس بدی داشتم.
درک این موضوع برایم دشوار بود و فکر می کنم که تمام مربیانی که به اولدترافورد می روند تا در مقابل منچستر یونایتد قرار بگیرند دیگر منتظر آن حس جادویی نیستند. باید بگویم که به وجود چنین شخص بزرگی افتخار می کنم."

منچستر یونایتد روز یکشنبه مقابل سوانسی در ورزشگاه اولدترافورد قرار خواهد گرفت و این بازی، آخرین مسابقه خانگی فرگوسن محسوب خواهد شد. مورینیو این دیدار را بسیار احساسی توصیف کرد.

سرمربی رئال اظهار داشت:" مسلما تماشای بازی آخر فرگوسن بسیار احساساتی خواهد بود، فکر نمی کنم که بازی را تماشا کنم، قصد ندارم که گریه کنم."

مورینیو که خودش به عنوان یکی از گزینه های جانشینی سر الکس مطرح بوده است، در مورد انتخاب سران باشگاه گفت:" دیوید مویس یک انتخاب فوق العاده است. من شخصیت او را دوست دارم، او یک سرمربی بزرگ است و مطمئن هستم که منچستر یونایتد کاملا او را حمایت خواهد کرد. او تمام توانایی های لازم برای بودن در اولدترافورد را دارا می باشد. برای سر الکس آرزوی موفقیت می کنم و امیدوار هستم که مویس نیز در منچستر موفق باشد. "
هنگامی از مورینیو در مورد آینده اش سوال شد، گفت:" من به سر الکس گفته ام که در آینده کجا سرمربی گری خواهم کرد. ما دوست های خوبی هستیم و من به او گفته ام که پس از اتمام کارم در رئال به کدام باشگاه ملحق خواهم شد."

 

نظرات بینندگان