کد خبر: ۱۱۰۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۰ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲

گزارش پرونده حادثه 22 بهمن قم نهایی شد

اين گزارش در هفته جاري تحويل علاء‌الدين بروجردي، رئيس کميسيون امنيت‌ملي و سياست‌خارجي مجلس خواهد شد و پس از آن رئيس مجلس، درباره چگونگی طرح آن برای نمایندگان و افکار‌عمومی جامعه تصمیم‌گیری خواهد کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
باشگاه خبرنگاران: رئيس کميته رسيدگي به حادثه 22 بهمن قم در مجلس، با اعلام نهايي شدن گزارش اين حادثه، گفت: اين گزارش در هفته جاري تحويل علاء‌الدين بروجردي، رئيس کميسيون امنيت‌ملي خواهد شد.

"منصور حقيقت‌پور" نماينده مردم اردبيل، سرعين و نمين در خصوص آخرين وضعيت رسيدگي به پرونده حادثه 22 بهمن قم، گفت: با تلاش اعضای کمیته حقیقت‌یاب حادثه 22 بهمن قم، گزارش اين حادثه  مراحل تدوین پایانی خود را طی کرده و هم اکنون در حال تایپ‌شدن است.
 
وي در ادامه افزود: اين گزارش در هفته جاري تحويل علاء‌الدين بروجردي، رئيس کميسيون امنيت‌ملي و سياست‌خارجي مجلس خواهد شد و پس از آن رئيس مجلس، درباره چگونگی طرح آن برای نمایندگان و افکار‌عمومی جامعه تصمیم‌گیری خواهد کرد.
 
گفتني است؛ در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته در قم، چند نفر با سر دادن شعارهايي سعي در برهم زدن سخنرانی "علي لاریجانی" رئيس مجلس شوراي اسلامي داشتند و موجب ايجاد اخلال در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در حرم مقدس حضرت معصومه سلام‌الله شدند که در راستاي شفاف‌سازي و پيگيري علل وقوع اين حادثه، کمیسیون امنیت ملی مجلس ،‌ اقدام به تشکیل کمیته‌ حقیقت‌یاب کرد.
نظرات بینندگان