کد خبر: ۱۱۱۰۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۰ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲

فیلم تبلیغاتی ولایتی را چه کسی کلید می زند

به گفته این فیلمنامه نویس در تولید فیلم انتخاباتی ولایتی و کارهای تبلیغاتی ایشان از سلایق مختلف سینمایی استفاده خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حامد عنقا فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون از تولید فیلم انتخاباتی علی اکبر ولایتی توسط گروهی از کارگردانان و تهیه کنندگان مطرح کشور خبر داد.

حامد عنقا در گفت‌وگو با تسنیم، درخصوص فیلم انتخاباتی علی اکبر ولایتی گفت: تیمی از کارگردانان و تهیه کنندگان موفق کشورمان با گردهمایی در کنار یکدیگر قصد دارند تا فیلم نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ساخته شود.

به گفته این فیلمنامه نویس در تولید فیلم انتخاباتی ولایتی و کارهای تبلیغاتی ایشان از سلایق مختلف سینمایی استفاده خواهد شد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر علی اکبر ولایتی دو فیلم انتخاباتی خواهد داشت که در چند روز آینده ممکن است به تعداد این فیلمها افزوده خواهد شد.

عنقا یادآور شد: تأکید ولایتی همواره بر این است که تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باید به دور از هرگونه ریخت و پاش باشد و تبلیغات پرخرج در دستور کار ستاد تبلیغاتی ولایتی وجود ندارد.

عنقا پیش از این فیلم‌نامه«قلب یخی» و «نردبانی بر آسمان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی محسن حاج‌علی‌اکبری را ساخته است و به این ترتیب شایعه ساخت فیلم توسط این دو تهیه‌:کننده و کارگردان بیش از این پیش تقویت می‌شود.
نظرات بینندگان