کد خبر: ۱۱۱۲۱۴
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۰۰ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

جزييات ديدار شريعتمداري با آيت‌الله هاشمي

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محسن بهرامي، سخنگوي ستاد انتخاباتي محمدشريعتمداري در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، با اشاره به جلسه روز يكشنبه شريعتمداري با آيت‌الله هاشمي گفت: آيت‌الله هاشمي در اين جلسه ضمن تشكر از مواضع شريعتمداري از ابتداي حضور در عرصه انتخابات آنها را همسو با ديدگاه‌هاي خود دانستند.

همچنين شريعتمداري در اين جلسه تاكيد داشت كه سابقه خدمات آيت‌الله هاشمي قبل و پس از انقلاب و تلاش‌هاي ايشان طي دو دوره رياست‌جمهوري و نقش ايشان در زمان جنگ از وي شخصيتي كاريزماتيك ساخته است كه توانايي تشكيل دولتي معتدل با به كارگيري همه ظرفيت‌هاي مديريتي با تجربه دارد. بهرامي با بيان اينكه در اين جلسه عنوان شد به‌طور قطع در صورتي‌كه آيت‌الله هاشمي قصد ادامه حضور در عرصه انتخابات را داشته باشند، شريعتمداري به هيچ عنوان با وي رقابت نخواهد كرد، گفت: با وجود اينكه شريعتمداري از عرصه انتخابات كناره‌گيري خواهد كرد اما در اين ديدار قرار شد تا كماكان ستاد‌هاي شريعتمداري و ظرفيت‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري به فعاليت‌هاي خود ادامه دهند تا وضعيت كانديداها پس از بررسي‌هاي شوراي نگهبان مشخص شود.

وي افزود: ما منتظر هستيم تا ببينيم آرايش سياسي بقيه اضلاع چه مي‌شود اما نهايتا تا مرحله تبليغات، آقاي شريعتمداري از عرصه انتخابات انصراف مي‌دهد يا به نفع آقاي هاشمي كناره‌گيري خواهد كرد. بهرامي ادامه داد: در اين جلسه همچنين هماهنگي‌هايي درباره اقتضائات شرايط فعلي و تفاوت آن با سال 84 و همچنين نحوه فعاليت ستادهاي مردمي و فرعي و مراقبت‌هايي كه لازم است در اين خصوص صورت گيرد به عمل آمد.
نظرات بینندگان