کد خبر: ۱۱۱۳۰۴
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۲ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

موافقت با پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت شریف/ دفترچه ارشد اصلاحیه خورد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی آخرین وضعیت پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی شریف را اعلام کرد و گفت: مقرر شد دانشگاه صنعتی شریف فقط برای یک دوره در اقتصاد و مدیریت دانشجو پذیرش کند تا برای ادامه فعالیت آن تصمیم نهایی گرفته شود.
 
دکتر ابوالفضل حسنی در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی شریف گفت: در انتظار نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم به محض اینکه به دست مان برسد نتیجه را اعلام می کنیم.
 
وی ادامه داد: مقرر شد دانشگاه صنعتی شریف فعلا فقط برای یک دوره در بحث اقتصاد و مدیریت دانشجو پذیرش کند تا برای ادامه آن فعالیت برنامه ریزی شود.
 
مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در مورد اینکه آیا دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 92 که ظرفیت دانشکده در آن صفر اعلام شده بود در این مورد اصلاحیه خواهد داشت، گفت: بله، نامه ای را به سازمان سنجش ارایه کرده و اعلام می کنیم که تنها برای یک دوره، پذیرش دانشجو در مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف بلا مانع است.

وزارت علوم تحقیقات و فناوری ظرفیت پذیرش دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی شریف را برای ترم آینده صفر کرده بود که به گفته دکتر رضا روستا آزاد رئیس دانشگاه صنعتی شریف، وزارت علوم علت اصلی آن را در رابطه با مکتب علوم انسانی و اجتماعی عنوان کرده و مدعی شده بود که به جای ترویج چند بعدی به صورت تک بعدی در این دانشکده ترویج می شود.
نظرات بینندگان