کد خبر: ۱۱۱۳۴۷
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۸ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

مطهری: هاشمی مافوق دسته بندی‌های سیاسی است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس محصورکردن هاشمی در جریان اصلاحات مغرضانه است، تاکید کرد: بخش قابل توجهی از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان معتدل حامی هاشمی رفسنجانی هستند.

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت درباره حضور هاشمی رفسنجانی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری گفت: ورود او به صحنه انتخابات امر مبارکی است و حماسه سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب با این وقعه تحقق پیدا خواهد کرد.
 
هاشمی مافوق دسته بندی‌های سیاسی است
 
نماینده مردم تهران، ری،‌ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: عده‌ای قصد محصور کردن آقای هاشمی در بین اصلاح طلبان را دارند که امری مغرضانه است.
 
وی با اشاره به اینکه هاشمی مافوق دسته بندی‌های سیاسی است، بیان کرد: بخش قابل توجهی از اصولگرایان  و اصلاح طلبان معتدل حامی هاشمی رفسنجانی هستند و از او حمایت می کنند؛‌ زیرا یک کاندیدای مستقل است.
 
محصورکردن هاشمی در جریان اصلاحات مغرضانه است
 
این نماینده مستقل مجلس با انتقاد از رفتار رسانه ملی در قرار دادن هاشمی رفسنجانی به عنوان نامزد اصلاح‌طلبان تصریح کرد: متاسفانه من دیدم صداوسیما در برنامه‌ای با دسته‌بندی نامزدهای ریاست جمهوری به سه گروه مستقل، اصلاح‌طلب و اصولگرا، آقای هاشمی را در گروه کاندیداهای اصلاح طلب قرار بود که این امر اشتباه و مغرضانه است.
 
مشایی ردصلاحیت می‌شود
 
وی درباره برخی از اظهارنظرها مبنی بر اینکه انتخابات بین هاشمی و مشایی دو قطبی می‌شود، ‌توضیح داد: انشاءالله مشایی رد صلاحیت خواهد شد؛ اگر رد صلاحیت نشود، اصل نظام زیر سوال می‌رود.
 
احمدی‌نژاد با حذف مشایی‌،‌گزینه دیگری را مطرح می‌کند
 

مطهری درباره چگونگی حضور جریان دولت در عرصه انتخابات پس از ردصلاحیت مشایی، بیان کرد: مشایی حذف می‌شود ولی جریان دولت حذف نمی‌شود و ممکن است کاندیدای دیگری معرفی کند.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در پاسخ به این سوال که انتخابات چند قطبی خواهد بود، گفت: اظهار نظر در این مرحله زود است؛ اینکه چه کسانی تایید یا رد صلاحیت می‌شوند و چه کسانی انصراف خواهند داد، صحنه را کاملا روشن می‌کند.

نظرات بینندگان