کد خبر: ۱۱۱۴۷۵
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

رویانیان: نمی‌گذارند دایی بیاید!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از بررسی نهایی گزینه های مد نظر هیات مدیره و باشگاه برای نشستن روی نیمکت تیم فوتبال این باشگاه خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا روز جمعه سرمربی جدید پرسپولیس را معرفی کنم.

محمد رویانیان امروز چهارشنبه و در حاشیه برگزاری نشست اخلاق در رسانه های ورزشی که در محل مرکز علمی کاربردی پرسپولیس برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: در طول روزهای گذشته گزینه های مد نظر هیات مدیره و باشگاه را بررسی کرده ایم و در نهایت روی دو گزینه به توافق رسیدیم که البته دو گزینه دیگر هم اضافه شد. ما با آقای درخشان و مایلی کهن مذاکراتی داشتیم. ضمن اینکه از برانکو هم پالس های مثبتی دریافت کرده ایم. علی دایی هم دوست دارد بیاید اما برخی ها نمی گذارند او به پرسپولیس بیاید.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو و علی دایی به اندازه دو گزینه دیگر برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس شانس دارند گفت: به هر حال دو گزینه اصلی ما درخشان و مایلی کهن بودند اما این اختیار باید به باشگاه داد که با گزینه های دیگر هم مذاکره کند. برانکو پالس های مثبتی برای باشگاه فرستاده است اما علی دایی بی میل نیست که به پرسپولیس بیاید. با این حال تا روز جمعه مذاکراتمان را با گزینه ها ادامه خواهیم داد تا سرمربی را معرفی کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه زمانی قصد داشت پرسپولیس را ترک کند اما وزارت ورزش نمی گذاشت گفت: قبلا من می خواستم از پرسپولیس بروم اما آقایان نمی گذاشتند حالا که من می خواهم در پرسپولیس بمانم به من می گویند برو. ولی من نمی روم و با قدرت در پرسپولیس می مانم تا من را بیرون کنند یا مجبورم کنند که استعفا بدهم.

محمد رویانیان در مورد واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به هواداران گفت: ما سرمایه بزرگی به اسم هواداران داریم که باید از آن استفاده کنیم. آقایانی که این طرح را مطرح کرده اند اجازه بدهند من از روز شنبه کارم را شروع کنم. ما اگر از هر هوادار دو هزار تومان بگیریم مبلغ قابل توجهی درآمد زایی می شود که می تواند باشگاه پرسپولیس را متحول کند. باید این اجازه را به ما بدهند که این کار را انجام دهیم و سهام را به هواداران بدهیم.
نظرات بینندگان