arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۱۴۸۵
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۵ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

جزئیات پذیرش آزمون دکتری دانشگاه آزاد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد امروز اعلام می‌شود، گفت: تاریخ، محل و چگونگی مصاحبه رشته‌های مختلف این آزمون نیز از اول خردادماه به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net قرار می‌گیرد.

به گزارش انتخاب به نقل از فارس، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری این دانشگاه از ساعت 15 امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.com برای دریافت کارنامه اولیه اقدام کنند.
 
وی افزود: تاریخ، محل و چگونگی مصاحبه رشته‌های مختلف نیز از اول خردادماه به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند از زمان، محل و جزئیات مصاحبه خود مطلع شوند، لذا به پذیرفته‌شدگان این مرحله توصیه می‌شود در تاریخ معین به این سایت مراجعه کنند تا در موعد مقرر برای مصاحبه حاضر شوند.
 
مشاور ریاست دانشگاه در رابطه با ظرفیت پذیرش امسال خاطرنشان کرد: امسال بیش از 1800 نفر در دوره با آزمون و 400 نفر در دوره بدون آزمون پذیرش می‌شوند که حاکی از رشد 22 درصدی نسبت به سال گذشته است.
 
وی در رابطه با نحوه ارزشیابی این دوره افزود: در آزمون دکتری تخصصی امسال 75 درصد آزمون کتبی و 25 درصد امتیاز برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.
 
اقبالی در مورد زمان اعلام نتایج قطعی گفت:‌ زمان اعلام نتایج قطعی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور ماه امسال است که از طریق روابط عمومی مرکز آزمون در موعد مقرر اطلاع‌رسانی می‌شود.
 
وی گفت: چنانچه داوطلبان در رابطه با این آزمون با سوال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند با ارسال ایمیل به آدرس porsesh@azmoon.net با کارشناسان مرکز آزمون ارتباط برقرار کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.
نظرات بینندگان