arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۱۵۴۰
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۲۲ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

رویانیان: منظور وزیر من نبوده ام وگرنه برای او جواب داشتم

مدیرعامل پرسپولیس: من در چند وقت اخیر و از وقتی که در پرسپولیس پست مدیریت را گرفته‌ام سعی کردم اصول حرفه‌ای را رعایت کنم و به آن پایبند باشم و از قوانین هرگز سرپیچی نکنم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه نشست تخصصی "اخلاق در رسانه‌های ورزشی" درباره انتخاب سرمربی پرسپولیس گفت: در حال حاضر سه گزینه اصلی داریم. مایلی‌کهن، درخشان و دایی گزینه‌های ما هستند و در کنار آنها با برانکو هم صحبت می‌کنیم. خیلی‌ها می‌گویند که چرا با مربیان مختلف حرف می‌زنید. این اشکالی ندارد پرسپولیس بزرگ است. روز گذشته هم دو گزینه دیگر به این جمع اضافه کردیم.
رویانیان در حالی که نمی‌خواست از دو گزینه جدید نامی ببرد، گفت: صحبت‌هایی با برانکو داشته‌ایم و این که رییسه هیات‌مدیره گفته است با برانکو صحبت نشده، تداخلی در کار هیات‌مدیره و مدیرعامل ایجاد نمی‌کند. وظیفه مدیرعامل است هر چه را فکر می‌کند، درست است، انجام دهد. سال گذشته انتخاب سرمربی طول کشید و پرسپولیس از این بابت ضرر کرد اما امسال به هواداران قول می‌دهم که سرمربی زودتر معرفی شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که سرمربی تیم حداکثر تا جمعه انتخاب می‌شود گفت: یک وقت‌هایی می‌خواستم از پرسپولیس بروم اما به من گفتند که بمان. حالا که می‌خواهم بمانم، می‌گویند که باید بروی. قبل از این که به اینجا بیایم، جایی بودم که برای من ارزش زیادی داشت و به من گفته شد تا هر زمانی که فکر می‌کنی می‌توانی به پرسپولیس کمک کنی، در این تیم بمان.
رویانیان در واکنش به این صحبت وزیر ورزش و جوانان که گفته بود هر کس نمی‌تواند کار کند، می‌تواند برود، گفت: منظور او من نبوده‌ام. ضمن این که اگر با من بود، هم جواب قانع‌کننده‌ای داشتم.
وی درباره علی دایی نیز گفت: نام علی دایی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس در هیئت مدیره مطرح شد و ما هم بدون مخفی‌کاری و با صداقت این مسئله را اعلام کردیم. اگر می‌خواستیم همه چیز مخفیانه و غیر حرفه‌ای باشد، مذاکرات خود را رسانه‌ای نمی‌کردیم و این مسئله را بازگو نمی‌کردیم که دایی گزینه ماست و چراغ خاموش کارهای خود را انجام می‌دادیم اما ما به دنبال این مسائل نبودیم و شفاف همه چیز را اعلام کردیم.
مدیرعامل قرمزپوشان تاکید کرد: اگر در روزهای اخیر هم پیغام‌هایی برای سرمربیگری دایی رد و بدل شده با هماهنگی و موافقت مالک و مدیرعامل راه‌آهن صورت گرفته و تا به این لحظه مذاکره مستقیمی با ایشان نداشتیم. البته باز هم می‌گویم پیغام‌هایی که ردوبدل شده با هماهنگی مدیران راه‌آهن بوده است.
وی درباره منتشر شدن قرارداد یعقوب کریمی با نفت تهران گفت: برای باشگاه نفت متاسفم و نمی‌دانم که چرا این جنجال‌سازی‌ها را انجام می‌دهد.
رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: در فصل نقل و انتقالات نیز برخی‌ها به دنبال این هستند تا قیمت خود را بالا ببرند و از همین رو خبرهایی مبنی بر مذاکره باشگاه پرسپولیس با خودشان را بر سر زبان‌ها می‌اندازند؛ این روزها نام بازیکنان زیادی مطرح شده که با پرسپولیس در حال مذاکره هستند، که بسیاری از آنها صحت ندارد. ما از این متاسفیم که این مسائل واقعیت ندارد.برخی از باشگاه‌ها و آقایان از پرسپولیس انتقاد می‌کنند که اصول حرفه‌ای را رعایت نکرده‌ایم. این هم جای سؤال دارد.

نظرات بینندگان