arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۱۵۸۸
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۰۹ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۲

کمترین اجاره بها در تهران چقدر است؟

ناگفته نماند که این دلایل نباید توجیهی برای برخی از مالکان باشد که واحدهای متراژ کوچک یا سوئیت خود را که ارزش اجاره ماهانه آنها کمتر از نرخ‌های پیشنهادی گزارش فوق است با الگوبرداری از واحدهای مشابه قیمت‌گذاری کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دنیای اقتصاد: در آخرین روز از هفته گذشته تنها 7 فایل واحد در نیازمندی اجاره املاک مسکونی به‌صورت فایل اجاره در معرض نمایش متقاضیان قرار داده شد که از کمترین میزان اجاره بهای ماهانه برخوردار بودند البته نرخ اجاره پیشنهادی مالکان در فایل آگهی هم عنوان شده بود.

اگرچه پرداخت ماهانه 300 هزار تومان و حتی 200 هزار تومان برای عده‌ای از مستاجران در بازار اجاره دشوار است اما در مقایسه با نرخ‌های پیشنهادی دیگر واحدهای مسکونی که بیش از این رقم‌ها یا بهتر است گفته شود 3 برابر این نرخ‌ها به بازار اجاره اعلام مي‌شوند، ارزان‌قیمت‌ها در بازار اجاره هستند.

البته ناگفته نماند که این دلایل نباید توجیهی برای برخی از مالکان باشد که واحدهای متراژ کوچک یا سوئیت خود را که ارزش اجاره ماهانه آنها کمتر از نرخ‌های پیشنهادی گزارش فوق است با الگوبرداری از واحدهای مشابه قیمت‌گذاری کنند.

از طرف دیگر همانطور که در ابتدا اشاره شد، این فایل‌های اجاره تنها از بابت نرخ‌های اجاره ماهانه به عنوان واحدهای مسکونی مناسب در بازار اجاره معرفی شدند، چراکه مبلغ ودیعه واحدهای مذکور ممکن است منصفانه نباشد.   

نظرات بینندگان