کد خبر: ۱۱۱۷۶۶
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۳ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۲

رافخایی با حضور در جمکران، پیراهن و جوایزش را اهدا کرد

سید جلال رافخائی آقای گل لیگ برتر دوازدهم می‌گوید از سه باشگاه خارجی پیشنهادهای خوبی دریافت کرده اما تصمیم‌گیری نهایی را پس از مشورت با باشگاه انجام می‌دهد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، سید جلال رافخائی به همراه سیروس مرادی معاون فرهنگی باشگاه ملوان بندرانزلی در مسجد جمکران حاضر شدند و رافخائی تمامی جوایزی را که در جشن آقای گلی لیگ برتر به وی اهدا شده بود به صورت نقدی به همراه پیراهن مهدی(عج) که در تمامی بازی های لیگ زیر لباسش می پوشید تقدیم این مسجد مقدس کرد.

 

سید جلال رافخایی درباره لیگ دوازدهم گفت: لیگ امسال برای من به شخصه خوب بود و اینکه توانستم این عنوان را کسب کنم جای شکر دارد و بابت این عنوان از کادر فنی و سایر همبازیانم تشکر می کنم، در واقع امسال فکر نمی کردم که آقای گل شوم ولی از وقتی که در هفته های ابتدایی در صدر این جدول قرار گرفتم تمرکزم را برای گلزنی بیشتر کردم و خدا به من عزت داد و من را دوست داشت که به این مهم دست یافتم و این افتخار را به مردم شهرم و آقا امام زمان(عج) تقدیم می کنم که به من کمک کردند.

 

وی در مورد باشگاه ملوان و آینده این باشگاه به ایسنا گفت: ملوان با وجود صادق درودگر که همیشه انرژی خود را صرف ملوان کرده تا بهترین ها را برای این باشگاه فراهم کند سال خوبی را آرزو دارم ولی امسال ملوان در جایگاه خوبی قرار نگرفت و مقصر این ناکامی همه بودیم که نتوانستیم آنچه که حق هواداران خوبمان بود را ادا کنیم امیدوارم که در سال آینده جبران کنیم.

 

رافخایی گفت: در حال حاضر 3 پیشنهاد خوب خارجی دارم ولی باید با مدیریت باشگاه در هفته آینده نشستی داشته باشم ولی از صمیم قلب دوست دارم که در شهرم و برای ملوان و این هواداران خوب و دوست داشتنی فوتبالم را ادامه دهم و باز هم بتوانم برای آنها افتخارآفرین باشم.

 

وی در پایان گفت: من خودم را شایسته این عنوان آقای گلی لیگ نمی دانم بلکه این مردم شهرم و همبازیانم بودند که به من کمک کردند تا به این عنوان دست پیدا کنم و در این جا خدا را شکر می کنم که بعد از سالها یک ملوانی توانست باز هم افتخاری برای این شهر کسب کند و امیدوارم روزی قهرمانی ملوان را در شهرمان جشن بگیریم چون این حق هواداران دوست داشتنی ملوان است.

نظرات بینندگان