کد خبر: ۱۱۲۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۰۹ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲

وقتی کره طلا می‌شود

خوب وقتي نان گران باشد و كره هم ايضا، طبيعي است كه هيچ وصفي چون اين نمي‌تواند پولداري و موقعيت شامخ اقتصادي طرف را به رخ شنونده بكشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روزنامه قانون نوشت: چهره امروز با افتخار تقديم مي شود به لبنياتي از نوع" كره" كه اين روزها بسيار ناياب شده و رنگ زردش هر بيننده‌اي را به ياد طلا مي‌اندازد و اصلا خود ما مي‌دانيم كه علت سقوط قيمت طلا در ايران و بازارهاي جهاني به دليل افزايش نرخ كره پايين آمده و امروز روز ديگر سرمايه‌گذاري در بازار طلا هيچ ارزشي ندارد و اگر كسي راست مي‌گويد بايد وارد بازار كره شده و در اين بازار سرمايه‌گذاري كند.

در ضمن با توجه به اين تغيير پيش‌آمده مشكل بيكاري در كشور نيز رو به زوال رفته وبيكاري ديگر كم كم به امري فراموش شده، تبديل مي‌شود چرا كه به دليل افزايش نرخ كره، عده‌اي از اهالي به شغل شريف از آب كره گرفتن مشغولند و حتي برخي ضرب‌المثل‌ها را نيز با تغيير به كار مي‌برند مثلا مي‌گويند فلاني نانش در كره است.

خوب وقتي نان گران باشد و كره هم ايضا، طبيعي است كه هيچ وصفي چون اين نمي‌تواند پولداري و موقعيت شامخ اقتصادي طرف را به رخ شنونده بكشد.

ما نيز از آنجا كه مدت‌هاست روي زرد كره را نديديم و صورت خود را با سيلي سرخ نگه‌داشته‌ايم در اين ستون چهره‌مان را به اين گران‌قيمت خاويار‌منش تقديم مي‌كنيم تا بلكه اداي ديني باشد به روزهايي كه مي شد كره خورد.

به هر حال كره هيچ گاه فكر نمي‌كرد تا اين حد در كانون توجه اهالي قرار گيرد كه امروز قرار گرفته است.
نظرات بینندگان