کد خبر: ۱۱۲۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲

شبکه 3 برای گفت‌و‌گو با نامزدهای ریاست جمهوری آماده می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نصب دکور استودیو 13 تولید سیما برای ضبط و پخش برنامه‌ گفت‌وگومحور نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از امروز یکشنبه آغاز شد .

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی سیما، دکور این استودیو که قرار است برنامه انتخاباتی شبکه سه سیما در آن ضبط شود، u شکل و در ابعاد 9*7 است و المان‌های ملی و مذهبی دارد.

در این برنامه قرار است نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری علاوه بر پاسخگویی به پرسش‌های مجری - کارشناس برنامه به پرسش‌هایی که جوانان از رئیس جمهور آینده دارند نیز پاسخ دهند.

پیش از این شبکه سه سیما در فراخوانی از مخاطبان خود خواست انتظارات خود از ریاست‌جمهوری آینده را ارسال کنند. مجموعه‌ای از این انتظارات، مطالبات و پرسش‌ها زمینه پرسش برنامه گفت‌وگومحور شبکه سه سیما خواهد بود.

مرتضی مفاخری یکی از سازندگان دکور این برنامه در مورد ترکیب رنگ‌های به کارگرفته شده در این دکور گفت: «ترکیب رنگ‌های به کار رفته در ساخت این دکور به دلیل رسمی بودن برنامه از رنگ‌های پرچم کشورمان به اضافه رنگ آبی است. روی دیوارهای دو طرف میز گفت‌وگو 10 پرچم ایران به نشانه 10 دوره انتخابات پرشور ریاست‌جمهوری قرار داده می‌شود و دکور به تصاویری از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری مزین خواهد شد.»

وی اضافه کرد: «ساخت دکور پس از 3 جلسه گفت‌وگو با تهیه‌کننده برنامه آغاز شد و یک تیم 9 نفره به مدت 10 روز برای ساخت آن تلاش کرده‌اند.»

مفاخری در پاسخ به این سئوال که نصب این دکور چقدر طول خواهد کشید گفت: «4 روز برای نصب دکور زمان نیاز داریم و احتمالا برای نصب دوربین و نورپردازی نیز سه روز باید فرصت داده شود؛ اگر چه برحسب تجربه تا حدودی جای دوربین‌ها و پروژکتورها در طراحی دکور در نظر گرفته شده است.»  

سازندگان این دکور علیرضا مفاخری و مرتضی مفاخری هستند که تاکنون دکورهای متعددی برای برنامه‌های شبکه‌های مختلف سیما ساخته و نصب کرده‌اند. از جمله این دکورها می‌توان به دکور برنامه «سیمای خانواده»، «خنده‌بازار» و «ماه عسل» اشاره کرد. طراح این دکور نیز باقر نژاد است .
نظرات بینندگان