کد خبر: ۱۱۲۲۵۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۶ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲

دایی در غیاب پروین سرمربی پرسپولیس شد/ حاشیه های انتخاب سرمربی پرسپولیس

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز تشکیل جلسه داد و در نهایت علی دایی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز تشکیل جلسه داد و در نهایت علی دایی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.

*محمد رویانیان ساعت 12:10 دقیقه به محل برگزاری جلسه هیئت مدیره که در محل ستاد مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز به دفتر مالکی رئیس هیئت مدیره در آنجا بود آمد.

*محمد رویانیان که برای ورود به نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس وارد ساختمان ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالاوارز شده بود، پس از دیدن خبرنگاران و در حالی که متعجب بود، گفت: چه کسی به شما خبر داده که جلسه در اینجا برگزار می‌شود؟ شما را به شرافت خبرنگاری‌تان قسم می‌دهم که بگویید که از کجا فهمیدید، نشست اینجاست؟

 

رویانیان که کمی عصبانی هم به نظر می‌رسید، در ادامه گفت: اگر در تلفن همراه یا خانه من شنود بگذارید، طبیعی است ولی شما فکر من را هم می‌خوانید! من اگر کاره‌ای شوم، خبرنگاران ورزشی را استخدام و با استفاده از آنها مملکت را درست می‌کنم.

*جلسه ساعت 13:15 دقیقه به صورت رسمی آغاز شد.

*نژادفلاح با تاخیر 45 دقیقه‌ای در محل جلسه حاضر شد.

*علی پروین عضو هیئت مدیره پرسپولیس در این جلسه غایب بود.

*خبرنگاران زیادی برای پوشش این جلسه به ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا با ارز آمدند.

*جلسه ساعت 14:50 دقیقه به پایان رسید و رویانیان به خبرنگاران گفت: من با اینکه تلفنی موافقت زنجانی مالک باشگاه راه‌آهن را جلب کرده بودم اما قبل از آنکه به جلسه بیایم خدمت ایشان رسیدم تا با ایشان اتمام حجت کنم و موافقت او را برای حضور دایی در پرسپولیس جلب کنم. بنابر این علی دایی با رای قاطع اعضای هیئت مدیره و همکاری علی پروین سرمربی پرسپولیس شد.

*هنگام مصاحبه رویانیان با خبرنگاران مدیرعامل پرسپولیس از سوال خبرنگار شبکه خبر ناراحت شد و به او به دلیل انجام مصاحبه زنده‌ای که امروز به صورت تلفنی با مالکی و رئیسی‌کیا انجام دادند اعتراض کرد. رویانیان قصد ترک مصاحبه را داشت و خبرنگاران همراه او به بیرون آمدند که ازدحام برای انجام صحبت با رویانیان در خیابان باعث ایجاد ترافیک کوچکی شد.

*مالکی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس از دفتر خود بیرون نیامد و با خبرنگاران صحبت نکرد.

*هنگام مصاحبه نژادفلاح یکی از هواداران قدیمی فوتبال که در محل حاضر شده بود با راه اندازی سر و صدا نسبت به انتخاب علی دایی اعتراض داشت که مسئولان حراست او را از منطقه دور کردند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
1
9
kheyli aliy
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
16
11
ایول علی دایی که برا پول با سردار ساخت . حتما قرار شده 50و50 تقسیم شه.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
13
6
دایی به درد پرسپولیسنمی خوره
همه منتظر اتفاقات بدی برای پیروزی هستیم
متاسفم واسه این انتخاب
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
1
17
سه ماه دیگه.....دائی حیا کن پرسپولیس و رها کن
قلندری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
0
0
حاشیه های پرسپولیس استارت خورد. عدم حضور پروین ؟؟ و و پولهای بی حساب و کتاب سپاهان که بازیکنان پرسپولیس را وسوسه می کنه؟................. داییافتخار فوتبال اسیا است پروین هم همینطور باید به انها احترام گذاشت و مهم موفقیت پرسپولیس باشه.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
0
0
به یاد بیاورید کسانی را که از بدو ورود او به فوتبال با او به مشکل خوردند. بیاد بیاورید حاشیه ها یی که این فرد در چند سال اخیر داشته. بیاد بیاورید بلاهایی که این فرد سر پرسپولیس آورد. او حتی با باقری که مردترین، کم حاشیه ترین و یکی از با اخلاق ترین بازیکنان و از همه مهمتر نزدیک و همزبان و همبازی خود دایی بود مشکل داشت. آیا در همه این قضایا حق با دایی بود و همه این افراد و سازمانها و تیم ها مشکل داشتند؟ با هیچ منطقی نمیتوان این انتخاب را توجیه نمود به جز ترس و ضعف رویانیان.
نظرات بینندگان