arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۲۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۳ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۲

زندگی با حقوق ماهیانه 150 هزار تومانی!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه ماهانه 156 هزار تومان به هر خانواده نیازمند پرداخت می شود، گفت: حداقل نیاز خانواده‌ها ماهانه 640 هزار تومان است که مابین این دو رقم نیاز حداقلی خانواده‌های نیازمند است.
 
به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، "سعید ستاری" در جلسه شورای مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد با بیان اینکه استان یزد در سال گذشته مقام سوم کشوری را در جذب مشارکتهای مردمی کسب کرده است، افزود: مردم خیر و نیکوکار یزدی در سال 91، با شرکت در طرحهای مشارکتی بیش از 299 میلیارد و 635 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند.
 
وی با اشاره به رسالت اصلی این نهاد در راستای توانمندسازی مددجویان و توسعه مشارکتهای مردمی اظهار کرد: خوشبختانه اجرای طرح‌های مشارکتی توسط کمیته امداد که برگرفته از سنت‌های حسنه اسلامی است، مشارکت و همکاری خیرین در کمک به خانوارهای مددجو را به دنبال دارد.
 
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در ادامه جلسه از اجرای طرح مرکز نیکوکاری به عنوان بزرگترین و گسترده‌ترین طرح کشوری در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این طرح در راستای حل مشکلات نیازمندان هر محله توسط خیرین و نیکوکاران همان محله اجرا می‌شود.
 
ستاری، شناسایی و ایجاد مراکز نیکوکاری، حامی یابی جهت کلیه طرحهای مشارکتی و ساماندهی و تجهیزات شبکه‌های نیکوکاری در سطح استانها را از جمله برنامه‌های این حوزه در سال 92 عنوان کرد.
 
ستاری در ادامه خواستار کمک هرچه بیشتر مردم و مسئولین برای رفع نیازخانواده‌های نیازمند شد.
 
گفتنی است؛ جلسه شورای مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد در راستای شناسایی، ساماندهی و استقرار مراکز نیکوکاری محلات و ایجاد شبکه های حمایتی مردمی برگزار شد.
نظرات بینندگان