arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۴۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۲۰ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۲

قتل‌ فجيع‌ خبرنگار قديمي‌ در رامشير

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در جنايتي فجيع و دردناك، جواد سرشار خبرنگار و نماينده پيشكسوت و دوست‌داشتني مطبوعات كشور در شهر كوچك رامشير (خلف‌آباد) خوزستان به قتل رسيد.

به گزارش انتخاب به نقل از بهار، جواد سرشار كه فرهنگی بازنشسته بود پس از خروج از منزل به مقصد آبادان و غیبت دو روزه، به قتل رسید. خبرها حاکی از قتل وی با ضربات متعدد چاقو دارد. در گزارش اوليه سرقت خودرو، دليل اصلي اين جنايت عنوان شده بود اما شب دوشنبه  خودروي اين فعال رسانه‌اي که حدود دو روز قبل به قتل رسیده بود، در کنار پارک خلیج فارس و چند متر بالاتر از کیوسک مطبوعاتی وی پیدا شد. خودروی پژوپارس مرحوم سرشار حوالی ساعت ۲۲ توسط یکی از آشنایان وی شناسایی شده و فوراً به خانواده وی و نیروی انتظامی شهرستان رامشیر اطلاع داده شد.

بنابه همين گزارش، خودروی مرحوم سرشار در حالی در کنار پارک خلیج فارس و کمی بالاتر از دفتر و كيوسك مطبوعاتی وی یافت شد که اولین گمانه‌زنی‌ها از رخ دادن یک فقره سرقت خبر می داد، اما این اقدام عامل یا عاملان، این احتمال را به شدت کاهش داد و اکنون باید دید انگیزه قاتل یا قاتلان از این اقدامات چیست! گفتنی است طبق مشاهدات اولیه، خودرو در حوالی همان ساعت مذکور پارک شده بود چرا که کاپوت خودرو هنوز گرم بود. همچنین بازبینی های اولیه ماموران نشان داد که هیچگونه آثار درگیری یا خون در خودروي نماينده قديمي مطبوعات و چهره فرهنگي، وجود ندارد.

سرشار زحماتی که برای ارتقای فرهنگ رامشیر کشید بی مانند است..کسی که اولین روزنامه و مجلات را به رامشیر آورد و فرهنگ مطالعه را در بین جوانان رامشیر گسترش داد...کودکان شهر را با کیهان بچه‌ها آشنا کرد..در روزهای گرم وسوزان تابستان ساعتها پیگیر رسیدن روزنامه ها در روزهای پر التهاب وحساس کشور بود...سالها برای کنکوری‌ها تلاش کرد..دفترچه کنکور. اعلام نتایج کنکورها و تماس‌های تلفنی مدام که سرشار عزیز با سعه صدر و تحمل زیاد جوابگو بود..مردی که در خاطره ها ماندنیست...روحش شاد و تسليت به خانواده داغدارش.
نظرات بینندگان