arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۵۸۳۶
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۹ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

تشکر ولایتی از جامعه مدرسین :حمایت علما از بنده مسئولیتم را سنگین‌تر کرد/ امروز به قم می روم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: از اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علیمه قم که با انتخاب خود بنده را مفتخر کردند تشکر کنم، البته مسئولیت من سنگین‌تر شد.

علی‌اکبر ولایتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه امروز به قم مشرف می‌شوم تا ضمن زیارت حضرت، از مراجع اعظام تقلید و اعضای جامعه مدرسین تشکر کنم، گفت: بدون شک نقش روحانیت در حفظ بنای دین در طول تاریخ غیر قابل انکار است و تجربه‌‌های مکرر نشان داده، برای اینکه دین ما از گزند انحراف مصون بماند، باید به روحانیت متصل باشیم.
وی افزود: وظیفه خود می‌دانم که از مراجع معظم تقلید که در دیدارها و پیغام‌ها به بنده اظهار لطف داشته‌اند و همچنین از اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علیمه قم که با انتخاب خود بنده را مفتخر کردند، تشکر کنم.
ولایتی خاطرنشان کرد: تأکیدات امام راحل درباره محوریت این نهاد را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنیم. همچنین از روحانیون اصیل بلاد که استوانه‌های دین در جغرافیای کشور هستند، تشکر می‌کنم. البته مسئولیت من سنگین‌تر شد، زیرا اظهار لطف مراجع و این حمایت‌ها از سوی پرچمداران دین انتظار جامعه متدین را افزایش می‌دهد.
نظرات بینندگان