arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۵۹۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۶ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

تقدیر مداح مشهور از حدادعادل

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش مشرق، حاج منصور ارضی صبح امروز در مراسم زیارت عاشورا و مولودی خوانی در وصف حضرت اباعبدلله الحسین در حسینیه صنف لباس فروش ها و در حضور خیل کثیری از عشاق اباعبدلله الحسین، با تقدیر از دکتر حداد عادل از وی به عنوان فردی پرهیزکار، مومن و انقلابی نام برد، و در ادامه عنوان کرد: دکتر حداد عادل همان طور که مشاهده کردید از مواضع حق، به خوبی دفاع کرد و ما از این نوع افراد در عرصه سیاست کم داریم.

این مداح برجسته کشور در ادامه با بیان اینکه من در عرصه انتخابات ریاست جمهوری به صورت مصداقی ورود پیدا نخواهم کرد عنوان کرد: برخی اینگونه فکر می کنند که حتما باید فلانی بگوید که من به چه کسی رای بدهم و من این کار را بکنم درست نیست، آنوقت اتفاق افتاده است که می آیند پیش من و می گویند دیدی فلانی چگونه عمل کرد و ما باید پاسخگو باشیم. این درست نیست و ما از اینگونه کارها نمی کنیم.

حاج منصور ارضی با تاکید بر مبنا قرار دادن تاکیدات رهبری برای انتخاب گزینه مناسب برای ریاست جمهوری، افزود: مداح اهل بیت باید تنها خط را برای مستمعین روشن کند.

وی در ادامه افزود: باید در انتخابات حضوری حماسه داشته باشیم و مثل سایر انتخابات هایی که پشت سر گذاشتیم دشمنان این انقلاب را ناکام و مغلوب کنیم.
نظرات بینندگان