arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۶۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۱ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

احمدی‌مقدم: حاشیه انتخاباتی نداشته‌ایم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده نیروی انتظامی گفت: تمامی تمهیدات امنیتی برای برگزاری انتخابات اندیشیده شده و پلیس آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور را دارد.

به گزارش مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم صبح چهارشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی خراسان جنوبی در بیرجند با اشاره به تلاش های دشمنان برای ایجاد اخلال در انتخابات کشور، گفت: دشمن در تلاش است تا مردم به حاشیبه رانده شوند و خط سازش احیاء شود.

سردار احمدی مقدم تصریح کرد: خوشبختانه با بصیرت مردم و هدایت رهبری توطئه های دشمنان نقش بر آب شده و مردم ایران اسلامی در روز 24 خرداد ماه با حضور پورشور در انتخابات  خالق حماسه سیاسی بزرگ خواهند بود.

 وی با اشاره به اینکه مظهر حماسه سیاسی انتخابات است، ادامه داد: در این دوره از انتخابات صدا  و سیما شرایط استثنایی برای کاندیداها فراهم کرد و از روشهای غربی تبلیغات پرهیز و دور شد.

 وی با با بیان اینکه نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت انتخابات تا کنون گامی هایی را پشت سر گذاشته است، تصریح کرد: جلسات، مراسمات و اجتماعات  انتخاباتی نامزدها در آرامش و با کمترین حاشیه در سطح کشور برگزار شد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه گام بعدی نیروی انتظامی در انتخابات حفاظت صندوق ها و مراکز انتخاباتی است، بیان داشت: در استانها و حوزه هایی که خلاء نیروی بوده تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا مردم در امنیت آرای خود را به صندق بیندازند.

 وی با تاکید بر اینکه اکنون هیچ دغدغه ای برای برگزاری انتخابات سالم نداریم گفت: نیروهای ما بیدار و هوشیار هستند و هیچ حادثه ای پیش نخواهد آند و کشور به مسیر پیبشرفت خود در جهان با انتخاب اصلح و پشتوانه مردمی ادامه خواهد داد.

خراسان جنوبی پائین ترین سطح احساس نا امنی در کشور دارد

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به بازرسی های انجام شده توسط فرماندهان و بازرسین ناجا از استان خراسان جنوبی گفت: شاخص های امنیتی و انتظامی در استان خراسان جنوبی نسبت به پایان برنامه چهارم توسعه ارتقاء مناسبی داشته است.

وی تصریح کرد: تا کنون 17 استان کشور مورد ارزشیابی قرار گرفته اند که استان خراسان جنوبی رتبه اول را در بین این استانها کسب کرده است.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه خراسان جنوبی پائین ترین سطح نا امنی در کشور را دارد، افزود: می توان گفت این استان از امن ترین استانهای کشور است.

وی با بیان اینکه این امنیت در سایه تلاش مسئولان و نیروهای انتظامی و نظامی و حمایتهای مردمی حاصل شده است، ادامه داد: مهم ترین پشتوانه این استان مردم متدین آن هستند.

وی گفت: خراسان جنوبی علی رغم قرار گرفتن در کنار یک اقایانوس پر تلاطم نا امنی منطقه ای امن است که جرایم در این استان در پائین ترین سطح است.

شاخص های امنیت در دولت احمدی نژاد ارتقاء چشمگیری داشت

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه از ابدای انقلاب تا کنون در رده های گوناگون این نظام حضور داشته ام، افزود: امنیتی که در دولت نهم و دهم ایجاد شد در هیچ دوره دیگری نبود.

وی عنوان کرد: هماهنگی و دستگاه های امنیتی و قضائی در ایجاد و حفظ امنیت در دولت احمدی نژاد بی نظیر بود که این یکی از رمزهای پیشرفت و توسعه امنیت کشور بوده است.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه  در بحث های تبلیغاتی عمدتا نقاط ضعف دولتها مورد نقد قرار می گیرد تا رفع شود، بیان داشت: به نقاط قوت کمتر توجه شده و اما این نقاط را نیز  باید ببینیم که یکی از این نقاط قوت توسعه امنیت بود که در دولت نهم و دهم شاهد ارتقاء ان بودیم.

وی همچنین با تبریک اعیاد ماه شعبان اظهارکرد: امام حسین(ع) در جهت پاسداری از ارزشهای دینی، مقابله با انحراف و امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد.

وی با بیان اینکه پاسداری از ارزشها و مقابله با انحرافات با مبارزه عملی و فداکاری و جان فشانی حاصل می شود، بیان داشت: قیام امام حسین(ع) به ما مسیر را نشان داد تا در جایی که دین در خطر است باید جان خود را فدا کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه پاسداری امام حسین(ع) تنها برای یک مقطع نبود، افزود: آن حضرت با فدای جان خود و خانواده  پاسداری از مکتب اسلام  و خط را به آزادگان عالم در دفاع از اسلام  نشان داد.

وی تصریح کرد: جلوه های ایثار در جهت پاسداری از ارزشهای دینی است.

وی با بیان اینکه پاسداری فقط یک عنوان نیست، ادامه داد: پاسداری یکی عنصر معنوی است که باید آن را در درون خود نهادینه کنیم و اعتبار این پاسداری با دفاع از ارزشها و ایستادگی در میدان نمایان می شود.

سردار احمدی مقدم گفت: باید دفاع از حق کنیم و حق بر پایه اسلام و قانون است.

وی مکتب اسلام را مکتبی روز آمد دانست و افزود: این مکتب در همه اعصار  است و  تمامی نسلها را می تواند هدایت کند.

وی با اشاره به اینکه قوانین کشور بر گرفته از دیدگاه اسلامی است، تصریح کرد: رعایت قانون در نظام جمهوری اسلامی ایران شرعی و واجب است.

فرمانده نیریوی انتظامی کشور بر ایستادگی در برابر ناهنجاری ها و اخلاق خلاف دین  تاکید کرد و افزود: در هر جامعه ای گروه اندکی وجود دارد که خلاف جهت حرکت کنند باید آنها را اصلاح، ارشاد و در در صورت لزوم برخورد نظامی کنیم.

وی با بیان اینکه وظیفه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پاسداری  و دفاع از ارزشهای اسلامی و جلوگیری از انحرافات است، ادامه داد: مردم پشتیبان ناجا در انجام این ماموریت ها هستند.
نظرات بینندگان