arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۲
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۴ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

وزیر ارشاد: اهالی سینما تمایلی به‌ حل مشکل خانه‌ سینما در دولت دهم ندارند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رویکرد دولت دهم برای حل مشکل خانه سینما مثبت است، گفت: دوستان سینمایی عنوان می‌کنند که تمایلی به حل این موضوع در دولت دهم ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس، محمد حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا تکلیف خانه سینما تا پایان دولت دهم مشخص خواهد شد؟ گفت: برخی از مسئولان این صنف عنوان کردند که ترجیح می دهیم این مساله در دولت آینده حل شود.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت دهم برای حل مشکل خانه سینما مثبت است، افزود: می خواهیم وضعیت خانه سینما مشخص و به نتیجه برسد اما دوستان سینمایی عنوان می کنند که تمایلی به انجام این موضوع در دولت دهم ندارند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به علت نبود تمایل در اهالی سینما به حل مشکل خانه سینما در دولت دهم، ادامه داد: دوستان سینمایی علت عدم تمایل خود را مطرح نکردند.

حسینی در پاسخ به این سوال که به نظر شما علت عدم تمایل اهالی خانه سینما چیست؟ گفت: من جزئیات صحبت‌های آنها را در روزنامه ها نخواندم بنابراین علت را از خودشان بپرسید.

وی درباره همکاری خود با دولت یازدهم با بیان اینکه در هر جایی که باشیم باید دولت را کمک کنیم، تصریح کرد: در دولت آینده چه مسئولیت مستقیم داشته باشیم و چه نداشته باشیم موظف هستیم تجربه‌های خود را در اختیار اعضای دولت آینده قرار دهیم.
نظرات بینندگان