arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۷۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۲۱ - ۰۲ تير ۱۳۹۲

مجتبی جباری از استقلال اخراج شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مجتبی جباری که معمولا در زمان نقل و انتقالات برای استقلال مشکل به وجود می آورد و برای عقد قرارداد امروز و فردا می کرد، بعد از مصاحبه ای که با تیتر "اوضاع استقلال مسخره است"از این بازیکن روی خروجی یکی از سایتها قرار گرفت، از سوی مدیران باشگاه استقلال، از این تیم کنار گذاشته شد.

سایت باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مجتبی جباری از فهرست فصل بعد استقلال کنار گذاشته شده است.

در این بیانیه آمده است:

"استقلالی واقعی کیست؟

این اولین پرسش رسمی باشگاه استقلال است و پرسشهای بعدی که دم به دم به ذهن متبادر می شوند اینها هستند:

آن هواداری استقلالی است که بر این پیراهن بوسه می زند، اشکها و لبخندهایش را هر لحظه و هر جا نثار ارزش و بزرگی این باشگاه می‌کند، حاضر است نیمی از درآمد ناچیزش را هبه کند، با جان کندن خودش را به ورزشگاههای سراسر کشور می‌رساند و در بالا و پایین جدول با غرور فریاد ((استقلال دوستت داریم))سر می دهد؟یا آن کس که از کنار این باشگاه به شهرت و مکنت و ثروت می‌رسد ، از این نردبان بالا می‌رود، از بالا به این تیم نگاه می کند و آن را به سخره می‌گیرد؟

کدامش استقلالی است؟

کدامشان استقلالی هستند؟

این یا آن؟

کسی استقلالی است که با حرفهایش دل هواداران این تیم که به این باشگاه افتخار می‌کنند را به درد می آورد، یا آنکس که در همه حال و حتی پس از کنار رفتن از این تیم با احترام از آن یاد می کند؟

استقلالی کدام است؟ آن کس که به حرمت این خیل میلیونی هواداران از قراردادهای چند برابری عبور می‌کند و همچنان به این پیراهن افتخار می‌کند یا آنکس که این پیراهن و احترام هوادار را به چرک کف دست می فروشد و با آبرو و احترام و غرور مردمانی که به این تیم عشق می ورزند بی احترامی می کند؟ پاسخ به این پرسش شاید برخی را از غرور بیش از حد جدا کند ،همانها که امروز و در مقطع حساس کنونی که تشعشع ستاره سوم مردم سرزمین ایران را مسخ کرده هم حاضر نیستند اندکی به این تشعشع خیره شوند و لحظه ای لبخند بزنند و کمی مشت گره کنند و برای این مردم و برای باشگاهی که سازنده آنها بود بکوشند و اینهمه روی اعصاب رژه نروند!

استقلال مسخره نیست این باشگاه با آنهمه افتخار و ستاره روی سینه و آنهمه مدالهای رنگارنگ و آنهمه هوادار مسخره نیست !مسخره کسی است که از هیچ با توسل به استقلال محترم به همه چیز می رسد و نمی داند که برای بازیکن شدن آن جنابان میلیاردها تومان ،همین باشگاه هزینه کرده و از دستمزدهای آنچنانی گرفته تا زمینهای تمرینی و مربیان و همبازیان و هتلها و هواپیماها را به خدمت ایشان در آورده تا این شود که شده است!

.................

استراتژی باشگاه دو ستاره استقلال برای امسال اینست:

تنها استقلالیهای متعصب و واقعی را لازم داریم ،همانها که به این هوادار و این باشگاه توهین نمی کنند،همانها که تا برق قهرمانی آسیا را دیده اند برای به چنگ آوردن آن لحظه شماری می کنند و به هیچ چیز جز این فکر نمی کنند!نه آنها که در استقلال زیدان شدند و نمی دانند که بدون استقلال هیچ نیستند!نه آنها که متوجه نیستند که طی سالهای اخیر استقلال چقدر پای مصدومیتهای تکراری آنها ایستاده و تاوان داده تا سرپا بایستند و هنوز زیدان باشند،نه آنها که بیش از همه (90درصد)پول گرفته اند و نمی دانند که در تیمهای دیگر از این خبر ها نیست و نمی دانند که بازیکنانی چون همین پژمان نوری 75 درصد از پولشان را نگرفته اند اما به احترام هوادارانشان چنین حرفها و ادبیاتی را به خدمت نمی گیرند!

و حرف آخر اینکه :

کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیر حرفه ای و ادبیاتی غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می‌تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند! استقلال بیش از این نمی تواند از کسی طلبکار باشد و پای او بایستد و تاوان بدهد و حرمت هوادارش را هم لگد مال شده ببیند!

باشگاه فرهنگی ورزشی باشگاه استقلال ایران
نظرات بینندگان