arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۷۸۸۹
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۲۲ - ۰۲ تير ۱۳۹۲

ایران در رده پنجم باقی ماند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تیم ملی والیبال با غلبه بر صربستان به برد ارزشمندی در رقابت‌های لیگ جهانی دست یافت اما این پیروزی تاثیری در جایگاه تیم کشورمان در گروه دوم این رقابت‎ها نداشت طوریکه همچنان تیم ملی والیبال ایران در رده پنجم این گروه قرار دارد.

تیم ملی والیبال ایران شامگاه یکشنبه در دومین دیدار مقابل صربستان در چارچوب رقابت های لیگ جهانی 203 که در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار شد به برتری 3 بر 2 دست یافت.

این نخستین پیروزی ملی پوشان والیبال ایران در رقابت های لیگ جهانی بود. با کسب این پیروزی تیم ملی کشورمان صاحب 2 امتیاز شد و مجموع امتیازات خود را با در نظر گرفتن تک امتیاز به دست آمده از دیدار نخست مقابل صربستان به سه امتیاز رساند.

تیم ملی والیبال پیش از دیدار دوم برابر صربستان با یک امتیاز بالاتر از کوبا و بعد از ایتالیا، روسیه، صربستان و آلمان در رده پنجم قرار داشت اما با وجود 3 امتیازی شدن، همچنان در این رده باقی ماند. ضمن اینکه صربستان هم با وجود متحمل شدن شکست و کسب تنها یک امتیاز از این دیدار همچنان در جایگاه سوم است.

جدول رده بندی تیم های گروه B مسابقات لیگ جهانی والیبال به شرح زیر است:

گروه B
1- ایتالیا (6 بازی، 5 برد، یک باخت، 15 امتیاز)
2- روسیه (6 بازی، 5 برد، یک باخت، 13 امتیاز)
3- صربستان (5 بازی، 3 برد، 3 باخت، 10 امتیاز)
4- آلمان (4 بازی، 3 برد، یک باخت، 4 امتیاز)
5- ایران (3 بازی، یک برد، 3 باخت، 3 امتیاز)
6- کوبا (5 بازی، بدون برد، 5 باخت، بدون امتیاز)

در چارچوب دیدارهای گروه B مسابقات والیبال لیگ جهانی، امشب دومین دیدار تیم های کوبا و آلمان هم برگزار می شود اما بعید است نتیجه این دیدار تاثیری بر جایگاه ایران داشته باشد.

نظرات بینندگان