arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۸۴۲۲
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۲ - ۰۶ تير ۱۳۹۲

پرونده تایید صحت انتخابات شوراها در هیات اجرایی بسته شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: پرونده تایید صحت انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات اجرایی بسته شد.

سعید احمدی‌شهرکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شب گذشته جلسه هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی برگزار شد و در آن پرونده صحت چهارمین دوره انتخابات چهارمین شوراهای شهر و روستا بسته شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه تاییدیه نهایی انجام و به هیات نظارت ارسال شد، خاطرنشان کرد: نتیجه به دست آمده این بود که در رتبه‌ها هیچ تغییری صورت نگرفت و در واقع هیچ تخلف و مشکلی در انتخابات شوراها وجود نداشته است. در واقع سلامت انتخابات بار دیگر مورد تایید قرار گرفت.

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران تصریح کرد: از آنجا که 1800 کاندیدا در تهران وجود داشت و ممکن بود تشابه اسمی و از این دست موارد وجود داشته باشد، تنها در تهران آرا بازشماری شد تا حق کسی تضییع نشده باشد.

وی افزود: از دو روز گذشته، نزدیک به سه هزار نفر، بازشمارش آرای تهران را در بیش از 10 درصد صندوق‌ها شروع کردند و نتیجه آنطور که در هیات اجرایی مورد توجه قرار گرفت، این بود که صحت انتخابات تایید شد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران همچنین خاطرنشان کرد: با برگزاری جلسه هیات اجرایی در شب گذشته پرونده تایید صحت چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در این هیات بسته شد.

نظرات بینندگان