arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۸۷۴۳
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۵ - ۰۸ تير ۱۳۹۲

ضرغامی: روحانی شخصیتی انقلابی است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: با حضور آقای دکتر روحانی به عنوان شخصیتی توانمند، شجاع و با انگیزه بالا برای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی، حتماً گام های بلندی در چارچوب آرمان های امام عزیز، رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برداشته خواهد شد.

به گزارش ایلنا، عزت الله ضرغامی در همایش افق رسانه با تبریک انتخاب شایسته و مبارک دکتر روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران و قدردانی از حضور وی در این همایش افزود: جناب آقای دکتر روحانی شخصیتی انقلابی، مبارز، پرتلاش و موفق در صحنه های خدمت به ملت بوده اند.

وی گفت: رسانه ملی با برخورداری از 160 شبکه تلویزیونی و رادیویی در سطح ملی، استانی و فراملی با توانمندی بسیار بالا در تولید انبوه انواع ساختارهای رسانه ای اعم از فیلم، سریال، انیمیشن تا تولیدات خبری، گزارشی و اطلاع رسانی فعالیت دارد.

ضرغامی افزود: برنامه های آموزشی و معرفتی و تولیدات حوزه های مختلف تخصصی در شبکه های ویژه و موضوعی،‌ از دیگر تولیدات رسانه ملی متجلی شده و ظرفیتی بی بدیل است که به عنوان بازوی پرتوان نظام در خدمت آقای دکتر روحانی و دولت خدمتگزار خواهد بود.

وی گفت: این وظیفه ماست و با اشتیاق کامل و با انگیزه بالا آماده ایم تا مانند گذشته مأموریت هایی که در موضع حمایت از دولت جمهوری اسلامی داشته ایم با هماهنگی رئیس جمهور منتخب و دیدگاه هایی که دارند به نتیجه برسانیم.

ضرغامی افزود: ملت ایران با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند و گرچه در این سال ها رقبای دیگری با فناوری های مختلفی که فراهم شده در صحنه حضور یافته اند اما هیچ یک نتوانستند رابطه ملت را با صدا و سیمای جمهوری اسلامی قطع کنند.

رئیس رسانه ملی گفت: خلق صحنه های بزرگ ملی مانند همین انتخابات که در تاریخ به یادگار خواهند ماند به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی مرهون تلاش هایی است که همکاران عزیز ما در رسانه ملی انجام می دهند و این به واسطه اعتماد مردم به آنان است.

همچنین ضرغامی در آغاز سخنانش با قدردانی از حضور رئیس جمهور منتخب در رسانه ملی گفت: از این که رئیس جمهور منتخب لطف کردند و در نخستین روزهایی که به کار مشغول شدند در نشست افق رسانه و همکاران عزیز ما در رسانه ملی حاضر شدند صمیمانه قدردانی می کنم.

رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه سخنانش در همایش افق رسانه ملی ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور آقای روحانی در این همایش با بیان اینکه مردم به نظام و رسانه ملی اعتماد دارند، افزود: با وجود تمام تلاش هایی که شبکه های دیگر در طول انتخابات انجام دادند برای اینکه مردم از حضور در پای صندوق های رای دلسرد شوند و شایعات زیادی پراکندند تا مردم را ناامید و مایوس کنند اما مردم با شور و اشتیاق حاضر شدند و انتخاب شایسته ای انجام دادند و فرصت مجددی برای تغییر و تنوع و شور و انگیزه و میل به خدمت رسانی به مردم ایجاد کردند.

وی اضافه کرد: امروز قطع مکرر شبکه های ماهواره ای ما از روی ماهواره های معروف دنیا که در طول سال گذشته به 19 بار قطعی رسید، حاکی از تاثیرگذاری و کارامدی شبکه های جمهوری اسلامی است.

رئیس رسانه ملی گفت: در حالی که علیه جمهوری اسلامی ایران صدها و بلکه هزاران شبکه غیر اخلاقی و معاند فعالیت می کنند، انها تحمل چند شبکه ایران حتی شبکه ای مثل «آی فیلم» را که برنامه های نمایشی پخش می کند نداشتند.

وی افزود: امیدواریم این توانمندی ها را با کمک و راهنمایی رئیس جمهور منتخب و عزیز افزایش دهیم و بتوانیم با تعامل و حسن نیت کار را پیش ببریم.

ضرغامی گفت: این امکان و این ظرفیت بی بدیل است و در ابعاد مختلف انجام می گیرد، به ویژه اگر طرح های بزرگ و تحولاتی در کشور بخواهد صورت گیرد رسانه ملی در آن سهیم است و خودمان را مسئول می دانیم تا خدمات و زحمات دولت را انعکاس دهیم.

وی با بیان اینکه نظام ما یک نظام سالم است و مدیران خدمت های فراوانی به کشور می کنند، گفت: روسای جمهور قبلی خدماتی انجام دادند و این ها در سابقه کشور ماندگار خواهد شد و امیدواریم جناب آقای دکتر روحانی در این شرایط مهم و تاریخی که مسئولیت استثنایی ریاست جمهوری و امور قوه مجریه را بر عهده می گیرند، بتوانند قدم های بسیار بلند و مفید و اثربخشی برای سعادت ملت ایران بردارند و ما هم با کمال افتخار در خدمت ایشان هستیم.

نظرات بینندگان