arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۸۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۰ - ۰۸ تير ۱۳۹۲

رحیمی: امروز آمریکایی ها نفس راحتی می کشند که دولت احمدی نژاد به اتمام رسید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: امروز آمریکاییها نفس راحتی می کشند که دولت احمدی نژاد به اتمام رسید، آنها اعلام کرده اند در داخل آمریکا نیز با تفکرات احمدی نژاد به چالش خورده اند و رئیس جمهور ما امروز محبوب ملتها و مردم در قاره های مختلف دنیا بوده است و کسی است که تمام عیار در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاد.

به گزارش مهر، محمدرضا رحیمی عصر امروز در مراسم اعلام رسمی گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی کشور در سال 2012 گفت: در روزهای پایانی کار دولت بر خود لازم می دانم از اقدامات وزیر اقتصاد تشکر کنم چرا که وی توانست اجرای هدفمندی رایانه ها را در زمان شدیدترین تحریم ها برنامه ریزی کند و موفقیتهای بالایی به دست آورد.

معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: حسینی موفق ترین وزیر اقتصادی و دارایی کشور از ابتدای انقلاب تا کنون بوده است. رشد 143 درصدی جذب سرمایه گذاری خارجی در حالی انجام شد که اجرای هدفمندی و در کنار آن تحریمهای دردآور را داشتیم.

رحیمی با تاکید بر اینکه رشد سرمایه گذاری خارجی در کشور یک معجزه است افزود: چگونه از کشوری که از هر سو در تحریم قرار دارد رشد سرمایه گذاری خارجی داشته باشد؟

وی اظهار داشت: میزان سرمایه گذاری کشور از 1.9 میلیارد دلار در سال 2007 به 4.87 میلیارد دلار در 2012 افزایش یافته است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اگر کسی بتواند آماری از عملکرد دولتهای قبلی بیاورد که از نتایج این دولت بهتر باشد برای آن جایزه تعیین می کند و دولت در نظر دارد بزودی آمارها را در تمام بخشها اعلام کند ادامه داد: در داخل کوتاه‌ترین دیوار، دیوار دولت بود و هر کسی می رسید به نیت خیر یا شر سیلی بر چهره این دولت می نواخت. هیچ دولتی به اندازه این دولت در داخل و خارج فحش و ناسزا نشنید.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: امروز آمریکاییها نفس راحتی می کشند که دولت احمدی نژاد به اتمام رسید، آنها اعلام کرده اند در داخل آمریکا نیز با تفکرات احمدی نژاد به چالش خورده اند و رئیس جمهور ما امروز محبوب ملتها و مردم در قاره های مختلف دنیا بوده است و کسی است که تمام عیار در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاد.نظرات بینندگان