arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۵ - ۰۹ تير ۱۳۹۲

درخواست جامعه روحانیت مبارز از روحانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با تاکید براینکه انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور، موجب پیوند بیشتر دولت با مرجعیت و روحانیت می شود، گفت: در دیدار روز گذشته اعضای جامعه روحانیت مبارز با رئیس جمهور منتخب از ایشان برای حضور در جلسات شورای مرکزی این تشکل سیاسی دعوت کردیم.

حجت الاسلام تقوی در گفتگو با مهر، با اشاره به جزئیات دیدار جامعه روحانیت مبارز بارئیس جمهور منتخب گفت: این جلسه برای عزض تبریک به رئیس جمهور منتخب مردم و اعلام حمایت همه جانبه جامعه روحانیت مبارز از دولت آینده  بود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب اسما و رسما روحانی هستند، تاکید کرد: تکیه ایشان بر مسند ریاست جمهوری موجب پیوند بیشتر و عمیق تر میان دولت با مرجعیت و روحانیت می شود و امیدواریم در دولت آینده این ارتباط با هماهنگی و همراهی بیشتری همراه باشد.

عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز همچنین تصریح کرد: در این دیدار از حجت الاسلام روحانی برای حضور در جلسات شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درخواست کردیم اما با توجه به مسئولیت ایشان در دولت آینده  نحوه و شیوه حضورشان بعدا مشخص خواهد شد.

روز گذشته 5 نفر از اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز آیت‌الله تسخیری و حجج اسلام طباطبائی، عبدوس، ابراهیمی و تقوی به نمایندگی از این تشکل سیاسی با رئیس جمهور منتخب که خود نیز یکی از اعضا و موسس جامعه روحانیت به شمار می رود، دیدار کردند.
نظرات بینندگان