arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۹۰۹۳
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۸ - ۱۰ تير ۱۳۹۲

جزئیات حادثه پل طبقاتی صدر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جانشین مجری پروژه بزرگراه طبقاتی صدر گفت: مشکلی که روز گذشته در این پروژه ایجاد شد، عادی است و تاخیر در زمان افتتاح پروژه ایجاد نمی کند.

علیرضا خواجه سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برخی اخبار که این پروژه را ناایمن دانسته بودند، گفت: مطالبی که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد . روز گذشته یکی از دهانه های عرشه پل صدر مقداری جابجا شده و این برای چنین پروژه هایی از لحاظ فنی طبیعی است و قابل رفع است و طی یکی دو روز آینده مشکل برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: نئوپرن (لرزه گیر) بین ستون و عرشه دچار نقص فنی شده و به همین دلیل سگمنت های پل به مقداری جزئی و در حدود 10 سانتی متر جابجا شده بودند، اما این مشکل حاد نیست.

خواجه سعیدی با تاکید بر این که پروژه پل طبقاتی صدر یکی از مستحکم ترین و ایمن ترین پروژه های شهری است گفت: تمام اشکالات پل قبل از تکمیل رفع می شود و پس از تست های نهایی تحویل مردم خواهد شد.

جانشین مجری پروژه بزرگراه طبقاتی صدر با بیان اینکه این اتفاق در هنگام ساخت پل 55 کیلومتری در تایلند نیز اتفاق افتاده بود، ادامه داد: اشکال فنی در قطعه لرزه گیر سبب این جابجایی شده که چندان زیانبار نیست، همچنین همزمان با رفع این اشکال جزئی ، پروژه در حال پیشرفت است و طی چند روز آینده دهانه های پل بهم می رسند.

به گفته خواجه سعیدی این اتفاق نه غیرطبیعی بوده و نه خسارت آور و نه زیانبار و با تمهیداتی به صورت سریع برطرف می شود.

نظرات بینندگان