arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۹۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۲۱ - ۱۰ تير ۱۳۹۲

تصادف خونین‌ در گیلان/ 5 نفر کشته و 4 مجروح

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرپرست پلیس راه گیلان امروز از وقوع دو حادثه مرگبار رانندگی در حاده‌های استان و کشته شدن پنج نفر و مصدومیت چهار نفر در این تصادفات خبر داد.

به گزارش فارس، مهیار رستگار عصر امروز در نشست فرماندهی پلیس راه استان چگونگی وقوع دو حادثه مرگبار رانندگی در استان را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه امروز گیلان شاهد وقوع دو حادثه مرگبار رانندگی بود، اظهار کرد: نخستین حادثه مربوط به برخورد یک دستگاه سمند با خودروی پژو 405 در محور فومن به سراوان بود.

این مسئول افزود: در این حادثه راننده و سرنشین خودروی سمند و راننده پژو به دلیل شدت جراحت فوت کردند و یک نفر از سرنشینان سمند به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

وی حادثه دوم را در محور منجیل به لوشان ذکر کرد و افزود: در این حادثه یک دستگاه سواری پیکان با کامیون کشنده اسکانیا برخورد کرد که دو نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.

به گفته رستگار، راننده سواری پیکان با بی‌توجهی از محور فرعی وارد محور اصلی شد و در این هنگام با کامیون به شدت برخورد کرد که نتیجه آن کشته و مجروح شدن پنج نفر سرنشین پیکان بود.

وی اذعان کرد: حال سه نفر مجروح خودروی سواری پیکان وخیم گزارش شده است.

سرپرست پلیس راه گیلان رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب در هنگام رانندگی و جلوگیری از سبقت و سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ و راست را مورد تأکید رانندگان در جاده‌های این استان قرار داد.
نظرات بینندگان