arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۱۹۴۴۸
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۰۹ - ۱۳ تير ۱۳۹۲

تاکسیرانی: کرایه تاکسی تا پایان سال گران نمی‌شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به فضای موجود درباره افزایش کرایه حمل و نقل عمومی در شهر تهران گفت: کرایه تاکسی در اردیبهشت سال 92 به طور میانگین ۳۱.۵ درصد افزایش داشت و تا پایان سال هیچ‌گونه افزایش نرخی در تهران نخواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، میثم مظفر با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد: نرخ‌های جدید مترو و اتوبوسرانی 5 تیر اجرایی شد و این در حالیست که مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی در اردیبهشت سال جاری به اجرا گذاشته شد و پس از آن نیز هیچ گونه افزایش کرایه نبوده است.

مظفر تصریح کرد: نرخ‌های سال 92 تاکسی‌ها علاوه بر برچسب‌هایی که داخل تاکسی‌های خطی، گردشی و فرودگاه چسبانده شده است، در پایانه‌های تاکسی و ایستگاه‌ها نیز نصب شده است و مسافران می‌توانند برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده‌ای، از اطلاعات موجود در این مکان‌ها نیز استفاده کنند و نسبت به نرخ کرایه‌ها اطمینان حاصل کنند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش از اعزام ۳۳۰۰ تاکسیران به همراه خانواده‌های‌ آنها به مشهد مقدس ظرف چهار ماه گذشته خبر داد و گفت: این اقدام در پی اجرای بسته خدمات رفاهی بشارت ویژه تاکسیرانان و خانواده‌های آنها صورت پذیرفته است و در حال حاضر نیز تعداد زیادی از تاکسیرانان برای رفتن به این سفر معنوی ثبت‌نام کرده‌اند و در نوبت اعزام هستند.

به گفته وی، در طرح بشارت امکان استفاده از خدمات صبحانه، ناهار و شام با هزینه 10 هزار تومان برای خانواده تاکسیرانان تهرانی وجود دارد که استقبال کم نظیری شده است.

مظفر افزود: استفاده از خدمات 17 درمانگاه شهر سالم، تمام ورزشگاه‌های شهرداری تهران، تخفیف 40 تا 50 درصدی سالن‌های سینماهای شهر تهران و تخفیفات 50 درصدی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تاکسی‌ها از دیگر امکانات بسته رفاهی تاکسیرانان تهرانی ست.
نظرات بینندگان