arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۲۰۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۲۰ - ۱۷ تير ۱۳۹۲

استعفای گزارشگر الجزیره در برنامه زنده

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  واحد مرکزی خبر نوشت:

گزارشگر شبکه تلویزیونی الجزیره در مصر، در تماس تلفنی با برنامه «مصر کاخ [ریاست جمهوری] را پس می گیرد» که در شبکه «دریم» مصر به طور زنده پخش می شد، استعفای خود را از همکاری با الجزیره اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، حجاج سلامه گزارشگر تلویزیون الجزیره مباشر در مصر، به دلیل عدم بی‌طرفی و فتنه انگیزی این شبکه در مصر، از ادامه همکاری با این شبکه استعفا داد و گفت: به ما دستور داده می شود که اخبار را با رویکردی مشخص انتخاب و منتقل کنیم.

گفتنی است، سلامه دومین گزارشگر الجزیره است که از همکاری با این شبکه استعفا می کند.

پیش از او هم وسام فاضل این کار را انجام داده و بر روی صفحه شخصی خود در فیسبوک نوشته بود: از الجزیره استعفا دادم چون دروغ می گوید. تصاویر قدیمی میدان التحریر را که خالی از جمعیت است نشان می دهند و زیر آن می نویسند: «میدان التحریر، لحظاتی پیش»! وقتی هم که به احمد ابوالمحاسن (مدیر دفتر الجزیره) اعتراض می کنم که چرا این کار را می کنند، می گوید: تو کارت را انجام بده و کاری به این حرفها نداشته باش»!

وی ادامه داد: ما با زحمت بسیار گزارش تهیه می کنیم، چون مردم با دیدن میکروفون الجزیره به ما ناسزا می گویند، اما هیچ یک از گزارش هایی را که با این زحمت تهیه می شود پخش نمی کنند.

نظرات بینندگان