کد خبر: ۱۳۰۱۲۳
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۲۳ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۲

آوینی چگونه مدیریت امام خمینی بر جنگ را تدوین کرد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


آوینی چگونه مدیریت امام خمینی بر جنگ را تدوین کرد؟

 از زمانی که با همت بلند سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی، گروه جنگ و جهاد موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی تشکیل شد، سالها می گذرد. پایه گذاری و تدوین بیانات امام در موضوع جنگ و جهاد که برآمده از دل آن شهید بود، مسیری طولانی و اثر گذار را طی نمود.... آثاری که در این رابطه توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به چاپ رسیده را می توانید در پرتال امام خمینی بخوانید.

حقوق مخالفان و نحوه مقابله با آنها در نظام اسلامی با نگاهی به دیدگاه امام خمینی(س( عنوان پایان نامه "محمد عابدین زاده" که می توانید منابع مرتبط با این اثر را در اینجا بخوانید.

ح‍ق‍وق‌ ب‍ش‍ر و دیدگ‍اه‍ه‍ای ح‍ض‍رت‌ امام خمینی(س) نیز موضوع دیگری است که می توانید کتب و آثار مرتبط با آن را می توانید در اینجا  بخوانید.

با توجه به آغاز اعزام مسافران حج تمتع نیز کتاب ویرایش جدید مناسک حج مطابق با فتاوای امام خمینی با حواشی مراجع معظم تقلید نیز تجدید چاپ شده که می توانید در این بخش به مطالعه برخی آثار مرتبط بپردازید.

سالروز آغاز جنگ تحمیلی و پیام امام خمینی(س) نیز موضوع دیگری است که در تایم لاین مدیریت تبلیغاتی امام خمینی(س) بر جنگ منابع مرتبط آن نیز معرفی شده است.

گاهنامه امام و روسای جمهور نیز یاداشت هایی از نجفقلی حبیبی، علی داستانی و مصطفی جواد و گفتگویی با دکتر فرهاد درویشی را در خود جای داده است.
نظرات بینندگان